Ужасни болки в гърба!

  • 1 685
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 802
МОЛЯ, ПОМОГНЕТЕ МИ! Вече трети ден съм с адски болки в гърба. Болката започва от врата и стига до лявата плешка. Не мога да се обръщам ни наляво, ни надясно! Най- лошото е, че не мога да се грижа нормално за бебчето си! Вчера и днес мъжът ми си взе 2 дена, за да ми помага, но в понеделник е на работа, а аз нямам подобрение. Личната лекарка ми изписа аулин и дийп хит за мазане, но аз кърмя и досега се самолекувах с "бабини илачи" за мазане (равни части оцет, ракия, счукан аспирин и щипка сода бикарбонат), веднъж се намазах и с фастум гел, но има противопоказания при кърмене и не смея. Болката е ужасна и като лежа, и като седя... едвам издържам вече. Ако има някоя от вас, която е изпитвала подобни болки и се е оправила, да ми даде съвет! МОЛЯ ВИ!

# 1
  • Мнения: 2 660
Според мен имаш прискрипан нерв между прешлените. На мен ми се е случвало и е адски болезнено. Трябва да се намести. След това болката няма да отшуми веднага, понеже нервът е травмиран. Добре е няколко дни след наместването да затопляш мястото, така ще ти мине по-бързо.

Отиди на невролог да те прегледа, той ще се погрижи. Когато на мен ми се случи така (а вече ми се е случвал няколко пъти), отивам направо на физиотерапефт, където наместват мястото. Но ти препоръчвам да отидеш първо на невролог, все пак може да се окаже и нещо друго.

# 2
  • Мнения: 809
И аз бях така. Само че доста по-продължително. Схванат до сълзи врат, и то повече от едната страна. На Бъдни вечер стоях като препарирана. Не мога да шофирам, абе направо инвалид. Мазах се с какво ли не, накрая ме отпусна след мазане с фастум гел. Но не знам дали от него или просто мина доста време и ме поотпусна. Сега ми наболяма леко врата и плешката от едната страна.
Беше кошмар!

Общи условия

Активация на акаунт