А колко често свекърва ви вижда внучето си?

  • 5 503
  • 101
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
А ако вие нямате контакти с родителите на мъжа ви,къде се състоят контактите на бабата и дядото с детето?

# 1
  • Мнения: 1 186
Когато и го дадем Mr. Green.....честичко Peace

# 2
  • Мнения: 817
Винаги, когато има желание и ние имаме възможност да  заведем детето го вижда.Също и всеки път, когато пожелаят да дойдат в дома ни за да видят внучето си, са добре дошли, стига да нямаме някакви други планове.

# 3
  • Мнения: 1 172
Не живеем в един град. Вижда го средно поне веднъж в месеца за 2-3 дни. Има пероди, обаче, в които не го вижда по 3-4 месеца. Оставяме й го за по 5-10-15 дни. Максимум за месец.
Според мен го вижда рядко, заради голямото разстояние.  Старая се да компенсираме, като го оставяме за по-дълго. Случва се и да го види 2-3 пъти за една седмица - според това дали имат път към София. Общо взето почти винаги, когато има желание, и винаги, когато имаме възможност. Не си отменяме обаче почивката за уикенда, само защото свекърите имат път към София и могат да ни отделят 2 часа, да кажем.

# 4
Средно веднъж в месеца за 1 - 2 часа, макар че не сме поставили някакви ограничения и живеем в един квартал.Просто не изявява желание по-често  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 4 965
Различно: когато си е в София - веднъж на 10-тина дни /обикновено, в почивен ден - мъжът ми и децата отиват на гости за няколко часа, а аз си шетам вкъщи, излизам с приятелки или си почивам/; когато е на вилата - 1-2 пъти в месеца /лятото и по-често/ - тогава цялото семейство ходим на вилата за уикендите и тя се занимава с внучките/; когато е в САЩ /в момента също е там/ - всяка вечер за 10-тина мин. по Скайп.
За сравнение, майка ми ги вижда почти всеки ден, но пък живеят през 2 пресечки от нас  Mr. Green.

# 6
  • Мнения: 535
Когато и го заведем на крака или я поканим по някакъв повод на гости. Специално сама да изяви желание не се е случвало. В един град сме, но не се срещаме с тях много много.

# 7
  • Мнения: 2 407
Веднъж седмично.Тя много я обича!Нямам проблеми с оставянето.

# 8
  • на майната си
  • Мнения: 425
Живеем в един град. Нито за ден не е гледала внучката си, май и не е напирала много. Когато мъжо е свободен може да я заведе за час-два /един път в месеца/ понякога по-често, понякога по-рядко. Аз не я водя. Имам си принципи - аз съм работещата и заетата, тя не се занимава с нищо - съответно не мисля че е мое задължение да водя детето да я забавлява. Аз ходя веднъж-дваж в годината, понякога и толкова не се събира  Laughing. Ние сме от тези дето се нямаме много - претенции без покритие, мрънкане и неособена заинтересованост нито към детето, нито към мъжо. Не се оплаквам Така ми е добре.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
да кажем веднъж месечно, но понякога и по-често.С първата внучка беше всяка седмица, но сега определено не е така .... Grinning

Живе на 20 км от нас. Проблем с оставянето на Ани не сме имали - гледала я е и то не малко /даже в момента е там от Коледа/, но за сметка на това Елито я е гледала сама 40 мин за близо 2 години  Sunglasses

# 10
  • Мнения: 90
Вижда я по 1-2 пъти в месеца, макар, че живеем в един град. Когато реши идва и го вижда, не съм я спирала.

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всеки ден. Живее на долния етаж и децата всяка вечер слизат.

# 12
  • Мнения: 812
всеки ден smile3514 ,писнало ми е вече от тези хора!!!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 817
Колкото се може по-често... Винаги, когато пожелае или аз я помоля да я гледа, а и ние се опитваме да ходим тримата заедно по-често.

# 14
  • Мнения: 2 161
Когато пожелаят ги виждат.Дядо им всеки ден ги вижда,поради срамни за мен причини.

Общи условия

Активация на акаунт