Обеци като на Преслава-къде да си купим?

  • 12 821
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
В клипа на Преслава-Моят нов любовник ( http://vbox7.com/play:6d9c9dd7 ) тя е с много красиви големи обеци. Виждали ли сте да продават такива някъде (в Сф) , естествено предполагам, че са имитации.

# 1
  • Мнения: 7 723
Ми....предполагам..... Thinking....в магазините за обеци.... newsm78 Whistling

# 2
  • Мнения: 757
Ми....предполагам..... Thinking....в магазините за обеци.... newsm78 Whistling
ми така де,или магазините за бижута Laughing newsm78

# 3
  • Мнения: 7 723
Ми....предполагам..... Thinking....в магазините за обеци.... newsm78 Whistling
ми така де,или магазините за бижута Laughing newsm78
....а твърде вероятно е и по сергийките Laughing Whistling

# 4
  • Мнения: 3 406
не са ми по вкуса Naughty като полюлей са ми...

# 5
# 6
  • Мнения: 5 622
не са ми по вкуса Naughty като полюлей са ми...

Aбсолютно. Но и все пак не са за всеки ден  Grinning

Аз лично, обаче по-скоро не бих сложила такива. Според мен в магазините за масова бижутерия ще ги има  newsm78

# 7
  • Мнения: 7 723
А при по- голям късмет може и от ЛЪКИ- БОЙ за момиченце да ти се паднат Mr. Green Laughing

# 8
  • Мнения: 3 406
А при по- голям късмет може и от ЛЪКИ- БОЙ за момиченце да ти се паднат Mr. Green Laughing
е ти направо ще разплачеш момичето сега Mr. Green

# 9
  • Мнения: 7 723
А при по- голям късмет може и от ЛЪКИ- БОЙ за момиченце да ти се паднат Mr. Green Laughing
е ти направо ще разплачеш момичето сега Mr. Green
Що, бре? newsm78
Дъщеря ми има подобни.....мога да й ги шИтна Mr. Green Whistling Joy

# 10
  • Мнения: 3 406
А при по- голям късмет може и от ЛЪКИ- БОЙ за момиченце да ти се паднат Mr. Green Laughing
е ти направо ще разплачеш момичето сега Mr. Green
Що, бре? newsm78
Дъщеря ми има подобни.....мога да й ги шИтна Mr. Green Whistling Joy
еми то и аз да си пласирам "колието"с "истински" диаманти от царевичните Mr. Green майтап,ама има хора с такъв вкус Whistling

# 11
  • Мнения: 80
Е извинявайте ама далеч не изглеждат като дрънкулки от Лъки бой. И да при положение, че не са за всеки ден...Мисълта ми беше по-скоро дали знаете някой хубав магазин за бижута (имитациики). Аз знам един до халите в базара, но там няма такива.

# 12
  • Мнения: 2 152
men ме кефят обицте и то много Simple Smile
естествено не са за всеки ден, по-скоро са клубни

# 13
  • Мнения: 757
Е извинявайте ама далеч не изглеждат като дрънкулки от Лъки бой. И да при положение, че не са за всеки ден...Мисълта ми беше по-скоро дали знаете някой хубав магазин за бижута (имитациики). Аз знам един до халите в базара, но там няма такива.
колекцията на сваровски съм виждала подобни те правят и такива по авангардни имаше и такива колиета.
хубави са обеците но много внимателно трябва да се носят,без никакво друго бижу,за да не се получи ефекта на коледна елха,това е само мнение.

# 14
  • Мнения: 10 651
На мен също ми харесват  Peace
Имам подобни, не чак толкова големи, но подобни. Бях си ги купувала през лятото от ЦУМ.

Общи условия

Активация на акаунт