въпрос за биохимичен скриининг?

  • 556
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здаравейте на всички и честита 2008 година.
Питам от името на моя приятелка,която трябва да ходина биохимичен скриининг утре,но аз не си спомням къде ставаше това.Знам че е Майчин дом,но моля кажете на кой етаж и кой кабинет.
Благодаря предарително  bouquet

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Мисля,че беше на 14 етаж,но като влезеш има гише"Информация" и там ще и кажат!

# 2
  • Мнения: 8 926
В Майчин Дом, трябва да се качи на 14 -ти етаж с големите асансьори. Там ти вземат кръв и попълват всичко, после плащаш на касата долу и след четири дни си вземаш резулататите на място!

Успех!


 Hug

# 3
  • Мнения: 2 336
на мен ми вземах кръв някъде долу но точно къде вече не помня ooooh! така се бях ошашкала тогава, но не е било на 14-тия етаж

# 4
  • Мнения: 1 155
На 14 тия етаж се намира лабораторията, качваш се взимат ти кръв, после трябва да слезеш до първия, че там е касата, плащаш си и после пак се качваш да си занесеш бележката ,че си платила. След, мисля, че 4ри дни си взимаш резултата. Успех!!! Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 7 182
Вероятно са го преместили  newsm78 - преди около 2 години взимането на кръв ставаше в едно подземие.

# 6
  • Мнения: 2 336
Вероятно са го преместили  newsm78 - преди около 2 години взимането на кръв ставаше в едно подземие.
точно Peace и на мен там ми вземаха беше през пролетта някъде май, не помня трябва да се разровя в изследванията

# 7
  • Мнения: 887
На 14 тия етаж се намира лабораторията, качваш се взимат ти кръв, после трябва да слезеш до първия, че там е касата, плащаш си и после пак се качваш да си занесеш бележката ,че си платила. След, мисля, че 4ри дни си взимаш резултата. Успех!!! Peace
Така е! Peace

Общи условия

Активация на акаунт