возене в такси и бебе?

  • 5 557
  • 64
  •   1
Отговори

Анкета

ползвате ли и колко често такси с бебетата си

Опции:

  • софия
  • Мнения: 636
Искам да знам колко от вас се обръщат към услугите на такситата, за да отидат някъде с бебетата и малките си деца. Тъй като не шофирам, когато мъжа ми е на работа, а това е всеки ден  без неделя, аз никъде не мога да отида с детето. Искам да отидем на гости у приятели, на куклен театър или на сладкарница с други бебоци, но все се въздържам да ползвам таксита - не по финансови съображения. За градски транспорт дума не може да става, защото Елена не е достатъчно стабилна, за това. Ще ползва гр. транспорт ако се налага живот и здраве след 3г.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Аз,само техните услуги ползвам,защото нямам никакво желание да шофирам Peace

# 2
  • Мнения: 208
Здравей, на мен лично до сега около 4 пъти ми се налагаше да ползвам такси .Два от тях беше когато исках да се придвижвам с детската количка ( да уточня че е лятна), като единия път много от такс.шофьори ми отказваха да ни качат, защото нямали място в багажника, или имали газови уредби и т.н.Но общо взето няма проблеми и мисля, че ако ти се налага можеш спокойно да се качваш на такси.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 249
Гласувах с "да, рядко". По-често използвам градски транспорт. Също не шофирам и когато се налага - такси. Peace

# 4
  • Мнения: 1 272
Возим се на маршрутки Peace

# 5
  • Мнения: 545
Не,не използвам такси с малката.Да тръгнем някъде с такси означава да нося кошницата,в нея Лора и чантата й,а ако ще се разхождаме навън и количката! ooooh!
Когато беше на три месеца съм го правила,но тогава беше значително по-лека Mr. GreenОсвен това таксиметровия шофьор ми беше познат,преди това се бях наслушала как не може да събере количката заради газова уредба и т.н.

# 6
  • Мнения: 2 587
Гласувах с "да, рядко". По-често използвам градски транспорт. Също не шофирам и когато се налага - такси. Peace

И аз.

За градски транспорт дума не може да става, защото Елена не е достатъчно стабилна, за това. Ще ползва гр. транспорт ако се налага живот и здраве след 3г.

Виктория я возя в градски транспорт още от пет месечна с кенгуруто,не виждам от какво се притесняваш.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 354
всичко на всичко 2 пъти за 1 година

# 8
  • Мнения: 2 381
Рядко.Обикновено, когато завеждам дъщеря ми на дет.консултация.

# 9
  • софия
  • Мнения: 636
За градския транспорт-дъщер ми се роди почти 5 кила, не икаше да стои в което и да е кенгуру - смених четири. На половин година беше над 9кг, сега е над 12 - та да я нося е немислимо. Нося я за по 10 минути като сме навън и иска вече да я гушна, но това е в квартала.
Мамчета, като ползвате градски транспорт как се справяте с количките?з не го ога това - нашата количка и в летен вариант тежи 10кг. и бебето 12 и отгоре не мисля че ще успея. А освен това тя трудно влиза там, където има дръжка. Мъжа ми един път се пробва и беше много гадно.

# 10
  • Мнения: 402
Да 4-5 пъти месечно.

# 11
  • Мнения: 1 483
Когато ми се налага-ползвам,но това е много рядко.Иначе мъжът ме вози напред-назад.А с градски транспорт е абсурд да се помъкна нанякъде Naughty

# 12
  • Мнения: 8 999
Градския транспорт слагам на последно място - само при някакви ужасно неясни обстоятелства бих се качила с бебе в рейса. Случвало ми се е няколко пъти да пътувам с децата /вече бяха на над 3 г./ и буквално щяха да ни смачкат останалите граждани-пътници. Такси ползвам много рядко - само ако колата ми е на ремонт. Но в общи линии предпочитам да не ходя никъде, ако се налага да разчитам на такси или обществен транспорт. Или отиваме пеша /ако събитието е наблизо/, или изобщо не ходим.
Най-верен превозвач ми е личният автомобил. Да ми е жив и здрав!

# 13
  • Мнения: 297
Вероятно ви се налага да изминавате дълги разстояния, щом нищо не споменаваш за бебешка количка, колелце или нещо подобно. Аз ползвам бебешка количка когато искам да се придвижвам по-надалеч от квартала ни. Детето ми е по-големичко и вече отвикваме количката, но при необходимост я ползваме. Шофьорка съм, имаме и столче в колата, използвам такси само когато съпругът ми е с колата на работа, а на мен ми се налага да пътувам с кола, не по друг начин. Въведох своя глас.

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Гласувах "не, защото не ми се налага" сама си шофирам Laughing
Но ако ми се наложи бих използвала такси (аз само при познати се возя) Peace

Общи условия

Активация на акаунт