За водата !

  • 976
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Здравейте ,искам да попитам за мнение кога мога да давам на детенцето си вода от чешмата,то е на година и седем месеца досега му давам минералната на Девин ,но чух че и нея не я бивало ,Вие какво мислите ?

# 1
  • Мнения: 5 401
Минерална вода Девин, с измисления розов етикет, купувам само когато пътуваме някъде. Иначе от месеци вече давам на детето филтрирана вода през кана Брита.  Peace

# 2
  • Мнения: 8 999
Аз започнах да давам от 10тия месец, защото тогава дъщеря ми се напи добре с вода от душа, както се къпеше. Реших, че няма какво толкова да я пазя вече, а и нашата вода си е добра за пиене. Когато сме на морето обаче, никога не давам да пият от чешмата - само бутилирана трапезна /не минерална/ вода пием цялото семейство.

# 3
  • Мнения: 1 877
Вече е напълно нормално да му даваш чешмяна вода.Аз това го правя още от 6-ия месец

# 4
  • Мнения: 2 005
Давам му чешмяна , но задължително я преварявам  Peace

# 5
  • Мнения: 423
Откакто са пропили вода, давам от кана Брита, а каката е вече на 3 и половина. В чешмяната има цялата Менделеева таблица, не че не се е случвало да пие вода от чешмата, но това са били единични случаи. Не одобрявам и постоянното пиене на минерална или трапезна вода, за морето - добре, но не и само такава.

# 6
  • Мнения: 3 376
Детето пие само минерална или изворна вода,по простата причина,че никой вкъщи не пие от чешмата.Каквото пием ние-това и детето.

Все повече се замислям за кана Брита обаче...

# 7
  • Мнения: 1 008
Извинявайте, какво е кана Брита?

# 8
  • Враца
  • Мнения: 173
Извинявайте, какво е кана Брита?
И аз исках да питам същото  Rolling Eyes Имаме кана за преваряване на вода но не знам дали е Брита. Ако някой може да я пусне и на снимка.

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не бих давала чешмяна (ако не е преварена), самата аз не пия от чешмата (гадна е Sick)

# 10
  • Мнения: X
кана Брита-http://fonik-water.com/brita.htm
Аз давам чешмяна /пропи доста късно-преди това съм пробвала с преварена,с изворна,с минерална,но чак след годинката започна да я приема/....

# 11
  • Мнения: 1 586
Аз давам Девин розов етикет.За пръв път чувам ,че била "измислена " и,че не я бивало досега съм,чела все суперлативи за нея!

# 12
  • Мнения: 2 587
Давам предимно минерална и изворна на детето,чешмяната ни е доста варовита,но се случва и от нея да пие.Когато сме на гости при баба си пие от чешмата(там е хубава)

# 13
# 14
  • Мнения: 3 146
Само да попитам, водата не променя ли вкуса си след обработката в каната Брита? Защото при преваряването вкусът й доста се променя.

От друга страна, педиатърът ни ни каза, че розовата Девин била добра наистина, затова такава давам, но и аз се съмнявам в нея...

Чешмяна не давам, при нас тръбите са на 40 години!!!

Общи условия

Активация на акаунт