С тати и дядо......

  • 622
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 038
От днес почнах работа,и до вчера бях много притеснена за,това как ще се справят тати и дядо с малката маймунка. Rolling Eyes
Тъй като майка замина командировка и няма кой да помага се наложи да доверя малката на двама мъже,за което няма лошо. Rolling Eyes
Цял ден не можех да си намеря място от притеснение дали е яла,дали е спала,дали слуша и т.н. знаете как е. Wink
Обаче като се прибрах останах приятно изненадана,двамата мъже са си разделили задълженията,като дядото се грижи през деня и я извежда навън,а тати я храни и я слага да спи. Sunglasses
Като се прибрах Мони не ми обърна особено внимание,което ме навежда на мисълта,че не съм и липсвала кой знае колко,което може да ме радва още повече.И така утре ще отида спокойна на работа,не знам за какво ви ги казвам тези работи,но исках да го споделя. Wink

# 1
  • Мнения: 5 140
Много добре,че не си и липсвала.А Мони ще ходи ли на ясла или градина през седмицата,тогава на работа ли си или само събота и неделя?Извинявай за личният въпрос,ама ми стана интересно. newsm12

# 2
  • Мнения: 1 038
Цитат на: karastoianova
Много добре,че не си и липсвала.А Мони ще ходи ли на ясла или градина през седмицата,тогава на работа ли си или само събота и неделя?Извинявай за личният въпрос,ама ми стана интересно. newsm12


По принцип известно време бяхме в провинцията,и там ходеше на градина,но като си намерих работа тук в София,и засега не ходи на градина.От миналата година съм подала молба за градина и трябва да проверя тази седмица дали ще я приемат.А работата не ми е само започивните дни,просто така се случи,за частниците няма събота,неделя. Wink

# 3
  • Мнения: 5 140
Къде ще я пращаш на детска?Ние от една седмица сме на ясла и ни се отразява добре,а на вас? Grinning

# 4
  • Мнения: 1 038
Цитат на: karastoianova
Къде ще я пращаш на детска?Ние от една седмица сме на ясла и ни се отразява добре,а на вас? Grinning


Надявам се да я приемат при нас в Красна Поляна,градината ни е точно срещу блока.Но не знам дали ще е в списъка,тази седмица ще провера.
А като бяхме в провинцията,Мони ходи точно една седмица на градина,и вече две е болна.А за желание не бих казала,че има,защото се пазареше всеки ден да не ходи. Wink

# 5
  • Мнения: 5 140
Е,нали знаеш че неминуемо се минава през вирусите,аз също очаквам включване.Стискам палци ,дано я приемат Мони на детската градина.Аз имам приятелка в Красна поляна,на последната или предпоследната спирка на 72 нали има 2-3 високи блока,е тя е в един от тях.Докато живеехме в Стрелбище и двете си отгледахме дечицата в Южния парк и сега е при вас.Успех за детската newsm10

# 6
  • Мнения: 1 038
Сега не живееш ли в Стрелбище,аз имам една приятелка от там. Wink Дано не се разболявате в яслата,успех и на вас. Wink

Общи условия

Активация на акаунт