Слушате ли радио?

  • 5 968
  • 100
  •   1
Отговори
Здравейте! Регистрирах се тук, защото прочетох статия в списание "За жената" за този форум. И наистина мисля, че са доста, интересни, забавни и полезни най-вече. Започам с това, което мен ме вълнува най-много в момента. Намирате ли време да случате радио и какво обикновено случате? Задържате ли се на радиостанция, която повече се говори или напротив - нблягате на музиката. Изобщо какво ви привлича в тази медия, която сякаш е поизместена от телевизията и иннтернет.

# 1
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 823
На предишната си работа имахме кастофон и пускахме. Ту радио 1, ту Бг радио, ту Сити радио.  На новата работа си пускам предимно радио през интернет и то чисто музикални. Естеството на работата ми е такава, че нямам време и нерви да слушам какво говорят водещите по радиостанциите.

# 2
  • Мнения: 2 005
Дарик и БГ радио! Дарик са много обективни, точни и изчерпателни в поднасянето на информацията. Предимно слушам новините, когато съм в службата, но съм се заслушвала и в някои от предаванията, например по обед - "Челюсти с Диана Найденова". Единственото, което ме дразни, но за момента не може без това са РЕКЛАМИТЕ #Cussing out #2gunfire. Не за друго, ама са много тъпи и повечето са някакви модифицирани - пригодени за радиото телевизионни, т.е. нищо ново и интересно.

# 3
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Да, само Радио1!

# 4
  • София
  • Мнения: 5 828
На работа - радио 1 или N-joy

# 5
  • Berlin
  • Мнения: 11 235
на работа или в колата - n-joy. ако по n-joy се заплеснат с рекламите, сменяме със сити или радио 1 (в колата). на работа не ми прави впечатление, важното е нещо да бръмчи около мен.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 967
Да, слушам Simple Smile

# 7
  • Мнения: 126
Радио1 слушам,не сменям на други радиостанции.

# 8
  • София
  • Мнения: 62 595
Слушам Хоризонт. Рядко сменям станцията.

# 9
  • варна
  • Мнения: 1 830
Радио слушам само когато съм в колата Wink

# 10
  • Мнения: 1 840
Да - "Джаз ФМ" или "Радио1"

# 11
Слушай любимото си радио. мегапортал за онлайн радио http://www.radio-bg.net

# 12
  • Мнения: 405
Не, пълна скука ми е!
Всички радиа въртят едни и същи парчета, което и да пуснеш - все тая!
Нямат ли хората музикални редактори, които да се интересуват от новостите в музиката като цяло, а не само последните MTV хитчета?  ooooh!

Единствено JAZZ Fm е на светлинни години напред!  Peace

# 13
  • Мнения: 5 462
Само в колата и на работа слушам радио и то само Ретро радио и Зи Рок .В къщи не спирам телевизора .Не мога без Тв , но без радио определено мога ..

# 14
  • Мнения: 1 712
Радио слушам само когато съм в колата Wink
Peace

Общи условия

Активация на акаунт