каква е разликата между депилиращ крем и бръснене?

  • 32 479
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
здравйте!ще ми кажете ли дали с струва да си купя някои депилиращ крем или да си използвам самобръсначка(за крака става дума)някой казват ,че депилиращ крем е по-доброто,но защо?  Rolling Eyes мерси Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 723
Няма разлика... Whistling

# 2
  • Мнения: 779
 ако трябва да се избира между двете бръсненето е по-добро,..защото другото колкото и да е добро е страшна химия Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7 723
ако трябва да се избира между двете бръсненето е по-добро,..защото другото колкото и да е добро е страшна химия Simple Smile
Да, ама мирише хубаво... Whistling

# 4
  • Мнения: 779
 моми4ето не си търси парфюм Laughing

# 5
  • Мнения: 7 723
моми4ето не си търси парфюм Laughing
Е, аз изтъквам единия плюс на депилатоара Wink

# 6
  • Мнения: 4 111
С депилиращият крем не можеш да се порежеш.  Joy

# 7
  • Мнения: 2 199
Крема мирише ужасно  Sick
Разлика няма, As u like it  Wink

# 8
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
и аз съм чувала, че няма разлика. 1 път пробвах с крем и умрях от миризмата. бръсненето е по-бързо. Peace

# 9
  • Мнения: 4 965
Кремовете с времето отслабват фоликула на косъма и космите изтъняват.
При бръсненето - самото срязване оставя остри връхчета, които раздразват кожата и често се получават подкожни косми.
И с крема не можеш да се порежеш /перфектно при бенки, пъпки и т.н./, пък и не знам какви кремове ползвате, но има и хубави, които са ароматизирани и миришат много приятно, омекотяват кожата, подхранват и т.н.

# 10
  • Мнения: 4 435
Аз лично предпочитам бръснача,защото крема според мене не маха всички косми толкова добре от дъно,както бръснача.Просто не е толкова гладко.А това,че с времето космите изтъняват,може и да го пише на някоя опаковка ,но няма грам истина. hahaha

# 11
  • Мнения: 4 916
С депилиращият крем не можеш да се порежеш.  Joy


Това е единствения плюс, друг няма.

# 12
  • Мнения: 17 407
КАк да няма разлика, бе! Азаф е написала най- подробно.

# 13
  • Мнения: 2 229
Кремовете с времето отслабват фоликула на косъма и космите изтъняват.
При бръсненето - самото срязване оставя остри връхчета, които раздразват кожата и често се получават подкожни косми.
И с крема не можеш да се порежеш /перфектно при бенки, пъпки и т.н./, пък и не знам какви кремове ползвате, но има и хубави, които са ароматизирани и миришат много приятно, омекотяват кожата, подхранват и т.н.

Аз пък точно при бенки на бих използвала крем, все пак е химия! Rolling Eyes
За порязването е вярно, но пак можеш мноооого да си раздразниш кожата, освен това кремовете вършат работа при по-тънички косми, при мен - първо, че не маха всичко, второ, че изобщо не става гладко! Naughty А и е ужасно бавно, трябва да се мажеш, абе не си струва усилията според мен! ooooh!
Но сигурно има хора, на които им е удобно, nofunatall, най-добре си купи един крем и пробвай, ако не си доволна - самобръсначка.
Аз лично не си давам повече парите за такова нещо, при положение че по-хубава работа ми върши самобръсначка от 50 ст. Simple Smile

# 14
  • Разград
  • Мнения: 3 110
С депилиращия крем косъмчетата изгарят малко под повърхността на кожата,докато при бръснене се отрязва това,което е по повърхността.Иначе и аз съм с бръснач.

Общи условия

Активация на акаунт