не ми излизат субтитрите на кирилица - какво мога да направя?

  • 1 284
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 539
Свалих си един филм от замунда, но на субтитрите ми излизат маймунки. Ползвам mp3-stream и няма опция за промяна на суб. Какво мога да направя, знаете ли?

# 1
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Защо не пробваш да си инсталираш bsplayer...Програмката е хубава, има бг интерфейс

# 2
  • Мнения: 539
сега ще пробвам, мерси

# 3
  • Мнения: 539
инсталирах bsplsyer но пак не става, дори и на менюто на бг ми излизат маймунките. Да не би да трябва да променя нещо по комп-а?

# 4
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Честно казано аз го имам същия проблем. Случи се след една инвазия на 30 и кусур вируса. Поправиха ми Уиндолса, но от тогава имам проблеми с кирилицата. На всички програми на кирилица ми излизат маймунки. Съветвах се по форуми и нищо не помога. Сматам да преинсталирам Уиндолса. Но проблема с bspalyer-a го оправих като прибавих едни стари шрифтове times new roman. Ако искаш ще ти ги пратя, само ми кажи как

# 5
  • София
  • Мнения: 163
http://injinera.bgplus.com/na4alo.htm
от тук си изтегли кирилиците, инсталирай ги и ще се родиш!

# 6
  • Мнения: 539
Много ви благодаря за отговорите. След 3 часа мъки накрая с Font успях да променя субтитрите.

# 7
  • Мнения: 1 893
Да използвам темата и да попитам каква може да е причината, че от няколко дни на някои от филмите на компа не се отварят субтитрите. А други са си ок.

# 8
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
И на мен така ми се случва понякога. Тогава си ги търся ръчно. Може би ако не са в 1 и съща директория

Общи условия

Активация на акаунт