отивам да запиша за ясла и...

  • 746
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
ми казват, че е спрян майският прием на децата и чак наесен.

и аз ей така:  Shocked, а уж ми казаха като беше на годинка малката, че януари ше подам молба за годината и ше чакам място.

за 58 ясла иде реч в хаджи димитър.

някой д а ми каже, кога подадохте и кога ви приеха?
писах и в темата за ясла 58.

сега трябва да чакам до есента, а майчинството ни свършва май месец  Rolling Eyes другаде н еми се иска да я давам, тази ясла казват , че е добра.

най-кофтито е , че чак наесен ще приемат деца. когато ходих миналата година, директорката ми каза първите дни на януари, ако знаех, щях да подам направо тогава лятото за сега да ни приемат....

# 1
  • София
  • Мнения: 2 025
Здравей,
Моята девойка ходи там вече втора година. В тази ясла доколкото знам приемат само септември. Аз подадох там януари 2006 и ни приеха септември 2006. Успех

# 2
  • София
  • Мнения: 1 877
мерси   bouquet

доволна ли си? а аз забравих да питам кой номер сме или това е номера,  под който е входирана молбата? ние сме 32 имаме ли шанс за есента според теб?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 025
Дано да ви приемат. Там има 4 групи. Миналата година в нашата група по списък имаше 25 деца, сега за по малко. Има деца като моето, които карат по 2 години там, тоест не се изпразват групите за септември целите, а просто допълват с деца на мястото на изписаните през юни. Бройката варира около 50-60 деца за цялата ясла.

Общи условия

Активация на акаунт