момичета, гледатели "часът на мама"

  • 4 531
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Днес даваха за близнаци.Една майка с момченца и един татко с момче и момиче!
Бяха много сладки!
Споменаха че ще засегнат темата за детските но не разбрах кога.Някоя от вас да е разбрала?

# 1
  • Мнения: 156
Ами те не казаха кога точно и въсщност щяло да има специално предаване по повод дискриминацията за близнаците.Казаха в близките дни но точно кога....
Който не е гледал може тук да види
http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=878&bm=2

# 2
  • Мнения: 1 069
А някой познава ли момичето от филма с двете десетмесечни девойки? Бих искала да се свържа с нея, ако някой може да ми помогне - нека ми пише на ЛС

# 3
  • Мнения: 7 803
ми обади се в предаването, ако е съгласна ще ти дадат координати

# 4
  • Мнения: 1 069
Дано се съгласят на връзка! Мерси, Дъмпер, за идеята

# 5
  • София
  • Мнения: 1 727
В сайта на "Часън на мама" пише, че ще има предаване за близнаците през февруари. Доколкото разбрах от форума, вече е заснето. Все още не е ясно обаче кога ще бъде излъчено. Трябва да дебнем!

# 6
  • Мнения: 1 895
Aila каза, че ще ги гледаме на 14-ти февруари Peace

# 7
  • Мнения: 3 336
Aila каза, че ще ги гледаме на 14-ти февруари Peace

Да, и аз чакам с нетърпение да видя нейните девойки колко са пораснали Party

# 8
  • София
  • Мнения: 12 201
  Да на Свети Валентин ще се излъчва, такава беше темичката. Започва с готвене и правене на валентинска тортичка, след това сме ние с малките и жената от МТСП и после една мама с по-малко бебче. Ще излъчат и клипче от изписването на тризнаците. Разбрах че малко преди това мамата още бременна е снимана в същото предаване. Аз изобщо не чакам с нетърпение, защото отново се притесних и не успях да кажа почти нищо от това което исках. Следващия  път по-добре  Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 1 727
Аила, перфектно се справи, поздравления! Ако не беше казала, че си се притеснила, нямаше изобщо да забележим Simple Smile   bouquet
Жалко, че рядко се дава трибуна за нашите проблеми.
Но, както се казва, има и по-зле. Онази мацка с тризнаците в гарсониерата - брррр..... Да са й живи и здрави Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 298
Aila, справи се чудесно! Много беше сладка! Браво!   bouquet  bouquet  bouquet
А на изписването на тризнаците си поревах Cry, толкова бяха хубави.

# 11
  • София
  • Мнения: 12 201
  Мерси  Hug

# 12
  • Варна
  • Мнения: 161
И от нас браво за Aila  bouquet .
Гледайки предаването си помислих нещо и искам да го споделя. След като за двойно майчинство се разбра че за сега няма стане, не може ли поне да разрешет на майките на близнаци да работят, но въпреки това да получават майчинство до навършване на 2 години. Т.е. започвам работа, плащам си осигуровки за тази работа, но държавата продължава да ми плаща. Аз си взимам двойно пари, но не от държавата и влизат в хазната осигуровки, но пък тя ме компенсира с това че няма да ми спре паричните обезщетения.
Понеже май ще ми се наложи да започна работа,  но съответно нелегално на разпокъсано работно време, когато има кой да гледа децата, та се сетих че това би бил добър вариант за мен, аможе би и други мами биха се възползвали.
Отново   bouquet

# 13
  • Мнения: 4 298
ponpon, мисля че предложението ти е неосъществимо, защото майчинството не е помощ. То е обезщетение за временната нетрудоспособност на майката. В случая ще се получи парадокс хем на работа, хем обезщетение Stop

# 14
  • София
  • Мнения: 12 201
  Ако има кой да гледа малките и е безработен просто използвай програмата за която стана дума, за детегладачка и си се върни законно на работа на договор. Така всъщност ти си получаваш заплатата, а майчинството ти, та дари и повече се получава от човека, който ги гледа.

Общи условия

Активация на акаунт