Към виделите така мечтаните 2 черти

  • 5 910
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Искам да се обърна към всички които ги  е сполетяло чудото на бременноста. Нека да споделят с нас които опитвам от толкова време дали в месеца в който се е получило са правили нещо по специално? Не знам може да звучи тъпо , но си мисля как толкова време не става и изведнъж- да !Трябва да има някаква причина- Засечена точно овулация, поза, лежане след бебеправене? Моля да сподели всеки, които иска!Ако модераторите преценят, че темата е излишна съжалявам!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 260
Аз винаги след бебеправенето, кръстосвах крака и заспивах. В месеца когато забременях съм правила секс 2 пъти ... Единствено в този месец не съм си правила  тестове за ОВУ. Незнам дали има връзка, но предния месец бях на почивка  newsm78 .

# 2
  • Мнения: 1 335
Гушкахме се с милото предимно. По-смешна картинка - аз съм си гушнала краката; коленете към рамената, а милия мен Blush
Първият път забременях още първия месец, всичко правех за първи път, така че нищо не променях.
Вторият път ... след гинекологичен преглед, на който установихме наличието на бая едра киста, трябваше да преустановим правенето на бебе и да почна да пия хапчета. Обаче аз се заинатих и си казах "ще си дам още един месец и ако не стане, тогава ще почна тъпите хапчета" Същият месец (4-ти подред) забременях. Пак не бях правила промени. Просто си казах "ако стане - стане"
Желая ти скоро тези терзания да останат само спомен и да се радваш на така желаната бременност и бебе!

# 3
  • Мнения: 57
Аз ще кажа следното бях с нередовен цикъл идваше ми през месец понякога ме е прескачало по 3 месеца,на всеки който съм казала е реагирал по следния начин(о ти имаш проблем,виж да не са поликистозни ячници,хормонален дисбаланс,миличка ходи при специалист)И наистина от всичките тези коментари бях започнала да се сдухвам,ячниците са ми добре,когато започнахме явгуст месец да опитваме започнах да се замислям,брей дали наистина няма заради този цикъл да не мога да забременея лесно,говорих с лекарката ми казах и че и майка ми е била така преди години преди да роди,тя ми каза че като ми дойде следващия цикъл ще пуснем пролактин и тестостерон,само че следващ цикъл нямаше,последно ми дойде на 5 октомври и чак сега на 1 януари видях положителен тест не знам от този дълъг период кога точно съм забременяла а и още не съм била на преглед,но нито сме правили секс по график,нито съм си вдигала краката,даже ние по принцип в седмицата веднъж правим секс не сме от най редовните,плюс това винаги след това се мия с душ гел ползваме лубрикант,абе какво да ви кажа това просто не зависи от нас когато трябва става независимо от това с колко редовен цикъл си какви овулации изчисляваш или колко често правиш секс.
Вярвайте момичета ще стане при всяка просто трябва явно на всеки да му дойде времето.Вярно не е честно за жените които се мъчат по година,две че и повече на тях им е най-трудно да запазят надеждата но аз стискам палци на всяка една от вас и независимо колко е трудно не спирайте да вярвате че ще стане това е нещото което ни крепи Hug Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 112
Благодаря ви момичета , че откликнахте на въпроса ми HugПожелавам на всяка от вас здраво и щастливо бебе, както пожелавам същото и на себе си и на останалите чакащи да им дойде времето момичета PraynigНе спирам да вярвам, че ще се случи и на нас!

# 5
  • Мнения: 330
И аз доста почаках докато видя така чаканите две чертички,но един ден просто се случи Wink Пробвах всякакви неща,но явно не зависи нищо от това,просто си става и това е.Сега отново искам,но май пак ще трябва търпение.
  Успех Peaceи дано по скоро има радост Praynig

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Не чаках съдбата да дойде при мен....не вярвам в приказките "успокой се и ще стане", "не го мисли и ще стане"...
Не правих нищо особенно освен секс с мъжа и той да пие витамините /имаме мъжки фактор/.

# 7
  • Мнения: 1 792
колкото и тъпо и тривиално да звучи май има резон че когато най малко го очакваш и става.
е при мен имаше проблеми с пролактина и когато го регулирах още на следващия месец се получи ама и  бяхме по морета и купони нонстоп и нямах време за много умуване по въпроса с бебеправенето и то взе че се направи.понякога си мисля дали просто гравитацията предизвикана от алкохола не ни помогна Mr. Greenнезнам.всичко си е Божа работа.късмет Hug

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 00:38 от mu6morok

# 8
  • Мнения: 2 309
Нищо по-различно от предните месеци потьнали в миналото...
Просто,както се казва - на точното място в точното време!
Кьсмет е! Praynig

# 9
  • Мнения: 112
Моята история е следната: след година неуспешни опити се реших на лапароскопия, след която докторът каза, че няма съществен проблем и следващите 2 месеца би трябвало да забременея. Да, ама не...И можете да си представите разочарованието ми след тези 2 месеца. Е, стана на 3-тия Simple Smile. Без до болка познатите тестове за овулация (доказващи овулация на 15-ти ден при цикъл 29 дни), без следене на температурата и лежане в леглото след секс. Просто стана, когато най-малко го очаквах. Ходихме на море и овулацията ми явно се е изместила с една седмица по-късно (нещо, което още не мога да си обясня, при положение че имам точен цикъл с доказана овулация на 15-ти ден).  Така че чудеса стават, просто трябва да чакаме най-подходящия момент да се случат.
Успех!

# 10
  • Мнения: 2 171
Не сме правили нищо по-различно, освен, че се пазихме Mr. Green. Откриха ми инфекция, която се лекува с АБ и точно месеца, в който забременях решихме да се пазим, да изчакаме да ми дойде и да започнем лечението. Да, обаче така и не ми дойде. За протокола - опитвахме почти година, засичах овулация с тестове, вдигах си краката и какво ли още не.
В месеца, в който забременях не правехме нищо такова, просто си чаках да ми дойде. На всичкото отгоре всички "бременни симптоми", които имах всеки месец, този път липсваха. Така че при мен стана "на магия", явно си беше дошъл момента Peace.

Стискам палци съвсем скоро и ти да забременееш Hug

# 11
  • Мнения: 202
Абсолютно си е чиста проба късмет-всичко си правиш като предните месеци, но когато е писано, се случва; при мен и двата пъти се случва наистина когато най-малко очаквах, колкото и изтъркано да звучи:първия път стана на втория месец при ненормален цикъл и подмятания от сорта, че с хормоните не съм наред и сигурно трудно ще забременея; сега пък стана на 6-ия месец, в месец, в който имах много служебни проблеми и семейни драми, когато и секса беше доста вял, да не говорим, че не съм се и замисляла дали съм в ову или не, а по отношение на признаци, то те бяха едно към едно като ПМС, дори като почнаха да ме болят гърдите по обичайното за мен време след ову, го отписах окончателно и тоя месец; "екстрите" като гадене, повръщане и ходене начесто до тоалетна и двата пъти ми се появиха след 14-15 дневно закъснение Peace

# 12
  • Мнения: 517
Ами ние направихме насите блиЗнаци ( bowuu) след 10 месеца опити по време на лятната ни отпуска в Словения... Вече сериоЗно се бях притеснила, че несто не е наред. Стана иЗведнъж, даже не можем да си спомним как точно се е получила работата (говоря За техническата страна на въпроса). Ние тогава бяхме във винарски раион и доста си пиивахме "младо" вино, може пък то да е афродиЗиак  Wink... Желая успех на всички момичета с желание За детенце...

# 13
  • Мнения: 294
колкото и тъпо и тривиално да звучи май има резон че когато най малко го очакваш и става.
и при мен така се получи ,въпреки че не вярвах на това. След дъъълги опити и установен проблем, решихме да започнем с лекарска намеса (инсеминации) .Лекарят ми каза да дойда следващия цикъл за да ми назначи хормонални инжекции.  И така аз бях толкова убедена ,че по естествен начин няма да се получи, че спрях да мисля за бебеправене, а чаках с нетърпение другия цикъл. По ирония на съдбата, последната овулация ми се е паднала докато бяхме на почивка.. и така вместо за инжекции отидох при лекаря си бременна Simple Smile той каза че сме уплашили съдбата Simple Smile))))

# 14
  • Мнения: 274
Абсолютно си е чиста проба късмет-всичко си правиш като предните месеци, но когато е писано, се случва; при мен и двата пъти се случва наистина когато най-малко очаквах, ........ а по отношение на признаци, то те бяха едно към едно като ПМС, дори като почнаха да ме болят гърдите по обичайното за мен време след ову, го отписах окончателно и тоя месец; "екстрите" като гадене, повръщане и ходене начесто до тоалетна и двата пъти ми се появиха след 14-15 дневно закъснение Peace
Peace Peace Peace точно!

Общи условия

Активация на акаунт