Химичен пилинг и почистване

  • 4 071
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 794
Здравейте, с риск да повторя някоя тема ще си задам въпроса
В петък ще си правя пилинг на лицето - химичен или плодов - още не знам. Добра идея ли е първо да ми почистят лицето механично или може да се нарани кожата при пилинга след това ? Ще се радвам да ми отговорите  Hug

# 1
  • България
  • Мнения: 429
Преди пилинг е хубаво да се почисти лицето. След 10 дни може да се направи пилинг. Желателно е първия пилинг за сезона да е по-слаб. Успех. Предполагам, че козметика тие добър.?!!!

# 2
  • Мнения: 3 794
В Пандерма ще ходя...обаче на мен ще ми го почистят точно преди пилинга...30 мин преди това и си мисля,че май не е много добра идея  newsm78

# 3
  • Мнения: 3 794
Иначе на почисване бях на 20.12

# 4
  • България
  • Мнения: 429
В Пандерма ще ходя...обаче на мен ще ми го почистят точно преди пилинга...30 мин преди това и си мисля,че май не е много добра идея  newsm78

Моята козметичка, смята това за недопустимо.

# 5
  • Мнения: 10 982
Правила съм си химически пилинг - след него кожата ми стана розова и чувствителна, и започна да се бели леко. Трябваше да се мажа със слънцезащитен крем 50+ преди да изляза навън. Изобщо не мога да си представя след пилинга да ми направят почистване. ooooh!

# 6
  • Мнения: 14
Здравейте, с риск да повторя някоя тема ще си задам въпроса
В петък ще си правя пилинг на лицето - химичен или плодов - още не знам. Добра идея ли е първо да ми почистят лицето механично или може да се нарани кожата при пилинга след това ? Ще се радвам да ми отговорите  Hug
в момента си правя терапия - 4 процедури химически пилинг на около 8-9 дена, като преди това направих подготовка с почистване (задължително 1 седмица преди процедурите), и по средата между 2-3 отново почистватване, но за мен е абсурдно почистването да е в същия ден. А и има сепециални кремчета който се ползват за подкотовка на кожата преди самата процедура, поне 1 седмица.

# 7
  • Мнения: 3 794
Благодаря, и аз доста се чудих дали е нормално да ме почистват и после да ми правят пилинг...определено няма да го бъде. Ще ида на почистване само и след седмица на пилинг...че това лице ще ми трябва още доста години  Hug

# 8
  • Мнения: 21
Момичета прави ли се почистване веднага след пилинг ?
На мен козметичката ми изстискваше пъпките (имам 2 големи на скулата) след всеки пилинг Confused
 после 2-3 дена имах рана с коричка .  Сега на това място ми остана грозно петно и трябва да го мажа с нещо избелващо . Препоръчайте ми нещо и кажете така ли се прави при  хим.пилинг :
-маже с киселината (стоя 5,6,7 мин)
-спира действието на к-ната и изстисква пъпките ми
-маска
-крем

# 9
  • Мнения: 2 309
Да попитам, ако кожата е чувствителна и склонна към дерматити, може ли да се повлия зле от химически пилинг / аз мисля, че да, козметичката твърди, че не/?

# 10
  • Мнения: 3 794
stefiela, според мен не бива да се стискат пъпките непосредсвено преди или след пилинг...ето защо и аз няма да си правя пилинг утре, само почистване. не искам да ходя с ранички по лицето   Naughty

# 11
  • Мнения: 21
Като си виждам резултата  и аз така мисля ,
но вече е късно .Сега ще сменя козметичката и ще видя какво ще ме посъветва другата

# 12
  • Мнения: 91
Аз правих миналия месец билков пилинг като преди това ми почистиха лицето явно зависи от билинга добре беше.Аз съм с проблемна кожа,повлия се добре от пилинга,но временно за съжаление сега пак е както преди,ще правя края на месеца пак

# 13
  • България
  • Мнения: 429
Момичета прави ли се почистване веднага след пилинг ?
На мен козметичката ми изстискваше пъпките (имам 2 големи на скулата) след всеки пилинг Confused
 после 2-3 дена имах рана с коричка .  Сега на това място ми остана грозно петно и трябва да го мажа с нещо избелващо . Препоръчайте ми нещо и кажете така ли се прави при  хим.пилинг :
-маже с киселината (стоя 5,6,7 мин)
-спира действието на к-ната и изстисква пъпките ми
-маска
-крем
Смени козметичката!

# 14
  • Мнения: 7 414
Момичета прави ли се почистване веднага след пилинг ?
На мен козметичката ми изстискваше пъпките (имам 2 големи на скулата) след всеки пилинг Confused
 после 2-3 дена имах рана с коричка .  Сега на това място ми остана грозно петно и трябва да го мажа с нещо избелващо . Препоръчайте ми нещо и кажете така ли се прави при  хим.пилинг :
-маже с киселината (стоя 5,6,7 мин)
-спира действието на к-ната и изстисква пъпките ми
-маска
-крем
Смени козметичката!
     Peace Peace PeaceСмени я веднага!
     Какво е това безобразие! #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт