Орифлейм - тема за консултанти 5

  • 15 671
  • 291
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 782
Честита ви Нова година! От все сърце ви желая много здраве, късмет и щастие.
Ето старите теми:
Орифлейм - тема за консултанти 1
Орифлейм - тема за консултанти 2
Орифлейм - тема за консултанти 3
Орифлейм - тема за консултанти 4

Тук включвам и информация за нашите консултанти из цяла България.



Агата - София - Овча купел, Красно село, Дървеница,Орлов мост, Плиска, Паметника Левски, Свобода, Люлин
Жани - София - Младост 3 и центъра
Bubanka - София - Младост
Ия - София - Гео Милев, Дружба-2
onejnost - София Кокаляне,Панчарево,Младост,Плиска
Linet - София - Младост,кв. Редута и Дружба
Dina_2 - Пловдив - Каршиака
Nik`s mom - Пловдив - центъра
Тедито - Варна
[sneji - Варна
poli__5 - Русе
Amidala - София
аni_4ka - В.Преслав,Шумен
Sinara  - Бургас, център
bradata - Бургас
nadi666 - Варна
Denito -


Желая покачване на процентните нива на всички!!!

Последна редакция: ср, 02 яну 2008, 15:38 от ani_4ka

# 1
  • Мнения: 3 782
Аз вече пуснах поръчка, начислиха ми подарък, да видим какъв ще е  Wink С това време сигурно ще си получа колета чак другата седмица,но нищо. Ето малко интересна информация:
От 01 януари 2008 г. само поръчките над 50 БТ, подавани след кумулативното достигане на 100 БТ, ще бъдат освободени от такса
обработка. В поръчките под 50 БТ ще се начислява такса обработка на стойност 0, 75 лв.
Горепосочената такса от 0,75 лв. ще се прилага и при обработка на рекламaции за грешно фактуриране по вина на консултант вместо
досегашната такса обработка от 2 лв.
Стандартната такса обработка от 2 лв., прилагаща се до достигане на 100 БТ кумулативно, остава непроменена.

# 2
  • Мнения: 2 726
Привет и от мен и Честита нова 2008-а!!!

Аничка и да пишеш после какъв ти е подаръка,аз мисля утре да пускам поръчка,но още не съм събрала 50 точки,ама то има време до довечера де,дано ги събера и аз за подаръче. Crazy

# 3
  • Мнения: 3 034
аз пък си чакам кремът с червена боровинка. зимния.  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 1 035
писах в мин.тема ,но и тук да помоля да ме впишете в списъка. Rolling Eyes
и аз съм от Бургас(М.Рудник) Peace

# 5
# 6
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Аз вече пуснах поръчка, начислиха ми подарък, да видим какъв ще е  Wink С това време сигурно ще си получа колета чак другата седмица,но нищо. Ето малко интересна информация:
От 01 януари 2008 г. само поръчките над 50 БТ, подавани след кумулативното достигане на 100 БТ, ще бъдат освободени от такса
обработка. В поръчките под 50 БТ ще се начислява такса обработка на стойност 0, 75 лв.
Горепосочената такса от 0,75 лв. ще се прилага и при обработка на рекламaции за грешно фактуриране по вина на консултант вместо
досегашната такса обработка от 2 лв.
Стандартната такса обработка от 2 лв., прилагаща се до достигане на 100 БТ кумулативно, остава непроменена.

Това пък никъде не го прочетох #Cussing out, мерси Ани Heart Eyes.

# 7
# 8
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Честита Нова година и от мен- да ни е "харна и хонорарна" както се казва  Mr. Green Благодарности на Ани за темичката, списъка и инфото за таксите   bouquet

# 9
  • Мнения: 221
а кога ще има мини каталог? newsm78

# 10
  • Мнения: 3 782
Аз вече пуснах поръчка, начислиха ми подарък, да видим какъв ще е  Wink С това време сигурно ще си получа колета чак другата седмица,но нищо. Ето малко интересна информация:
От 01 януари 2008 г. само поръчките над 50 БТ, подавани след кумулативното достигане на 100 БТ, ще бъдат освободени от такса
обработка. В поръчките под 50 БТ ще се начислява такса обработка на стойност 0, 75 лв.
Горепосочената такса от 0,75 лв. ще се прилага и при обработка на рекламaции за грешно фактуриране по вина на консултант вместо
досегашната такса обработка от 2 лв.
Стандартната такса обработка от 2 лв., прилагаща се до достигане на 100 БТ кумулативно, остава непроменена.

Това пък никъде не го прочетох #Cussing out, мерси Ани Heart Eyes.
Копнах го от бюлетина  Peace

# 11
  • Мнения: 952
писах в мин.тема ,но и тук да помоля да ме впишете в списъка. Rolling Eyes
и аз съм от Бургас(М.Рудник) Peace

и мен ако може Peace

# 12
  • Мнения: 414
Oх, искам малко да се оплача, че да ми олекне. Като пуснах поръчка от малкия каталог миналия месец, си написах 3 червила за супер блясък и системата упорито не искаше да ми даде кутийката за червило за 0.90, ами ми я засичаше на нормални пари  Cry Какво ли не правих, колко ли не трих и писах наново и пак не стана и накрая си останах без нея  Sad Другия път ще питам май някой по - вещ преди да се мъча....  Thinking

# 13
  • Мнения: 414
И още не са ми  пристигнали нещата и вече се разстроих..  Cry ( да му се невиди и гадното време )

  bouquet

# 14
Здравейте!Аз от скоро съм консултант на Орифлейм и е доста интересно.А сега като открих и този форум...

Общи условия

Активация на акаунт