Притеснена

  • 1 602
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте отново...Пиша ви за пореден път и се извинявам ако прекалявам но просто съм много доволна от вашите съвети а и не знам към кой друг да се обърна.Днес бях на преглед отново за да видят как е положението понеже преди около седмица имах леко зацапване.Е  днес отново започна зацапването и ме погледнаха и казаха че има съвсем леко отлепване...Много съм притеснена.Утре ще ме вкарват в болница и ще остана няколко дена.Не знам има ли повод за притеснение?!Или. Rolling EyesГинеколога по нищо не показа че трябва да се притеснявам но на мен ми е напрегнато лекичко ooooh!

# 1
  • Мнения: 5 401
Мила, и да те съветвам да не се притесняваш, ти пак ще си притеснена и уплашена. Само ще ти кажа, че с тревоги няма да си помогнеш, а точно обратното. Слушай лекаря си, почивай си и се наслаждавай на бременността си!   bouquet

# 2
  • Мнения: 2
здравеите,аз за първи път влизам в този сайт,за тове се извинявам ако обаркам някое правило.скоро забременях и утре ми предстои 2-ри прег;лед.притеснява ме това,4е не знам какво ще ми правят на всеки следващ преглед.имам фобия  от игли и ме е страх да не ми взимат кръв за нещо например.нялои ще ми каже ли какво ме о4аква?

# 3
  • Враца
  • Мнения: 173
здравеите,аз за първи път влизам в този сайт,за тове се извинявам ако обаркам някое правило.скоро забременях и утре ми предстои 2-ри прег;лед.притеснява ме това,4е не знам какво ще ми правят на всеки следващ преглед.имам фобия  от игли и ме е страх да не ми взимат кръв за нещо например.нялои ще ми каже ли какво ме о4аква?
Писах ти на лични съобщения

# 4
  • Враца
  • Мнения: 173
Здравейте отново...Пиша ви за пореден път и се извинявам ако прекалявам но просто съм много доволна от вашите съвети а и не знам към кой друг да се обърна.Днес бях на преглед отново за да видят как е положението понеже преди около седмица имах леко зацапване.Е  днес отново започна зацапването и ме погледнаха и казаха че има съвсем леко отлепване...Много съм притеснена.Утре ще ме вкарват в болница и ще остана няколко дена.Не знам има ли повод за притеснение?!Или. Rolling EyesГинеколога по нищо не показа че трябва да се притеснявам но на мен ми е напрегнато лекичко ooooh!
Аз също съм била със зацапване. Не се претиснявай, всичко ще е наред. Почивай си и мисли само положително Peace

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
здравеите,аз за първи път влизам в този сайт,за тове се извинявам ако обаркам някое правило.скоро забременях и утре ми предстои 2-ри прег;лед.притеснява ме това,4е не знам какво ще ми правят на всеки следващ преглед.имам фобия  от игли и ме е страх да не ми взимат кръв за нещо например.нялои ще ми каже ли какво ме о4аква?
миличка от  иглите няма спасение Tired и аз изпитвах ужас от тях, но колко пъти ме дупчиха..... кръв се взима почети всеки месец.
Ако миналия път не са ти пускали изследвания твърде вероятно е да го направят този път (кръв и урина)
Леко бременеене и успех Peace

# 6
  • Мнения: 61
Не се притеснявай!!! Аз получих огромен кръвоизлив /без болки/ в 7 седмица,вследствие на отлепяне и ме приеха в болница. Полежах 1 седмица там и после 1 месец в къщи /почти не ставах докато бях в къщи/, понадупчиха ме малко,но важното,че резултата е на лице. Така, че не се притеснявай, всичко ще е ок. УСПЕХ!!!!

# 7
  • Мнения: 61
Най-важното е да си почиваш повече и да не се напрягаш!!!

# 8
  • Мнения: 12
Здравей и от мен.Зная какво изпитваш сега и само ще ти кажа -почивай,лежи повече и без паника.Аз прокървих в 5г.с. и спря чак в 13г.с.Беше слабо,но непрекъснато.Страхът е огромен,но щом ще си под наблюдение няма страшно. Hug

# 9
  • Мнения: 3 621
Каквото и да ти кажем ти ще продължиш да се притесняваш, но лежи повече и мисли позитивно, пожелавам ти късмет и лека бременност

# 10
Здравей и от мен аз прокарвих за в 6г,с, но си ходех на работа в 11 направих обилен кравоизлив,докторите не даваха надежда ,лежах 20денар после направих кръвоизлив в 17г,с, вежах 11 дена, в 26г,с, пак влязах за задържане  сега съм в 31 - та не се притеснявай Всичко ще е наред

# 11
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Аз прекарах 9м на легло, кървях целия 2ри месец, но сега се радвам на прекрасната ми дъщеря.
Многоооооооооооооооо почивка и спокоиствие  са нужни Peace

# 12
  • Мнения: 1 986
Не съм имала подобни проблеми, но страшно ми се иска да ви пожелая късмет и на теб Сладка усмивчица и на теб Анамика. В момента съм гушнала най-милото ми същество, а другата ми невероятна прелест спи в другата стая!
Пожелавам ви същото щастие и мислете позитивно!

# 13
  • Мнения: 506
И мен са ме вкарвали в болница уж за задържане и ако ти кажа каква беше причината Laughing..бебето ми много мърдало и помислиха, че правя асфикция, първоначално им отказах, но после си казах какво пък толкова... Wink
Гледай да си почиваш повече, даже приеми самото ти влизане в болница като една заслужена почивка Mr. Green
Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане!! Hug

# 14
  • Мнения: 756
Каквото и да ти кажем ти ще продължиш да се притесняваш, но лежи повече и мисли позитивно, пожелавам ти късмет и лека бременност
почивай повече и не  се притеснявай прекалено , защото това може само да усложни положението

Общи условия

Активация на акаунт