Отговори
  • София
  • Мнения: 5 170
    Гледахте ли вечерните новини на Канал 1 снощи, 01.01? Давали са бебетата в "Шейново" не знам по какъв повод. Така са блъскали кошчетата с новородени едно в друго, че едно бебе подскочило на около 5-7 см. във въздуха. Мъжът ми докато ме извика и не видях. Беше потресен, че дори пред камерата не се е постарала медицинската сестра! Какво остава когато няма свидетели...
 

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
Репортажа снощи не съм гледала.
Обаче гледах старите епизоди на "Такъв е живота - Шейново" и там това ми направи впечатление.

# 2
  • Мнения: 5 401
И аз не съм гледала репортажа, но това блъскане е факт. Виждала съм го с очите си докато чаках да свалят моето новородено бебе. Но чак на такъв силен удар не съм била свидетел.

# 3
  • Мнения: 47 902
блъскат ги, но не нарочно, а просто една акушерка качва и сваля с асансьора по 10-12 кошчета, а те са метални и при удар се чува силен звук
не съм видяла нито в снощния репортаж, нито докато бях там да подскачат бебетата, мисля че преувеличавате малко

# 4
  • Мнения: 174
И аз не съм гледала репортажа, но това блъскане е факт. Виждала съм го с очите си докато чаках да свалят моето новородено бебе.Така силно ги блъскаха,даже едно бебче щеше да се преобърне

# 5
  • Мнения: 521
Аз също гледах репортажа и това ми направи впечатление мисля че трябва да се стараят повече все пак говорим за съвсем малки бебета

# 6
  • Мнения: 620
Не съм гледала репортажа. Но съм раждала в Шейново, наистина при тях начина на предвижване на колички е  бутане на по 5-6 солички от една сестр, и те разбира се се блъскат. Но някакво прекалено блъскане с подскачане на бебета - не съм виждала.

# 7
  • Мнения: 2 309
Не съм гледала репортажа, но ако това е истина, направо незнам какво да кажа. Те навсякъде са метални количките, ама в Тина Киркова не съм видяла блъскане.

# 8
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не съм гледала репортажа. Но съм раждала в Шейново, наистина при тях начина на предвижване на колички е  бутане на по 5-6 солички от една сестр, и те разбира се се блъскат. Но някакво прекалено блъскане с подскачане на бебета - не съм виждала.

Това са и моите наблюдения...

# 9
  • Мнения: 7 640
Присъединявам се и аз!
Не са чак толкова крехки бебетата, все пак, 9 мес. сме ги друсали как ли не, изгържали са геройски на дърпането и мачкането по време на чудото-раждане, няма страшно Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 4 585
И аз не съм гледала репортажа, но това блъскане е факт. Виждала съм го с очите си докато чаках да свалят моето новородено бебе. Но чак на такъв силен удар не съм била свидетел.

 Peace

# 11
  • Мнения: 3 116
Гледах репортажа и видях блъскането. Случката стана при изкарването на количките от асансьора. Това че количките са 5 или 6 в никакъв случай не е извинение за това което видях вчера в репортажа. Наистина сестрата позасили едната количка, която се удари в предната и милото бебенце в предната количка така се стресна и подскочи че и аз подскочих.

Ето ти още една причина за да не раждам в Шейново  Sick

# 12
  • Мнения: 373
Блъскат,блъскат Peace, никак не се съобразяват. Едва ли е нарочно, но тя и небрежността е вид нарочност.
Когато родих там, няколко пъти съм правила забележка, че това са бебета , а не самоковски картофи. NaughtyДобре, че пашкулите имат много здрав сън и почти не обръщат внимание.

# 13
  • Мнения: 1 409
Ужас  #Crazy,не съм гледала репортажа,но се радвам,че се отказах да раждам там.

# 14
Де да е само там.

Същата история бяха и в 1-ва АГ

Общи условия

Активация на акаунт