REFAN-имитации на парфюми?

  • 23 165
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 779
  какаво мислите за парфюмите им?кои харесвате от тях?

# 1
  • Мнения: 372
Нито един не е като истински, поне на моята кожа. Някой твърдят, че са абсолютно като истинските, но нямат трайност и остатъчната миризма е различна.

# 2
  • Мнения: 7 414
Мисля,че Рефан не заслужават понятието "парфюм".....

# 3
  • Варна
  • Мнения: 815
Нито един не е като истински, поне на моята кожа. Някой твърдят, че са абсолютно като истинските, но нямат трайност и остатъчната миризма е различна.
Подкрепям напълно. В първия момент си мислиш, че е сполучлива имитация, но след няколко пръскания се вижда, че са гола вода  Peace

# 4
  • Мнения: 22 521
От ученичка не ги ползвам.Тогава вършеха работа,но като нямаше друго.Ароматите са много подобни,но не и идентични.За трайност,не помня.

# 5
  • Мнения: 757
предпочитам оригинала Peace

# 6
  • Мнения: 2 401
Мисля, че  9 от 10 жени ги ползват ...надушвам ги отдалеч. Аз ги мразя - всички ми миришат еднакво.

# 7
  • Мнения: 411
В моя град(от селски тип) са на голяма почит.Спукват ги от купуване и пръскане.Аз също ги разпознавам,а има някой,от които буквално ми става  зле. ooooh!

# 8
  • Мнения: 2 401
Първоначално и аз написах, че ми става зле, но го изтрих, за да не прозвуча зле..  Laughing

# 9
  • Мнения: 7 414
Аз ги мразя - всички ми миришат еднакво.
  това и аз исках да напиша Laughing Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 779
 имам предвид не наливните,а тези индивидуално опакованите по 50мл,които се продават  в опаковка,и са имитация на известни марки...... davidoff,blue jeans  и т.н....
 аз ги харесвам,и ще си купя съвсем скоро Grinning

# 11
  • Мнения: 1 312
Не ми харесват.
При първо пръскане бият на оригинала,малко по-късно всички ми докарват една миризма.
И все е сладникава.

# 12
  • Мнения: 411
имам предвид не наливните,а тези индивидуално опакованите по 50мл,които се продават  в опаковка,и са имитация на известни марки...... davidoff,blue jeans  и т.н....
 аз ги харесвам,и ще си купя съвсем скоро Grinning

Извинявам се за невежеството,но каква точно е разликата между наливните и индивидуално опакованите(освен опаковката и някоя подменена или пропусната буква от името на оригинала)?

# 13
  • Мнения: 779
 в рефан продават фабри4но направени в тяхна опаковка и шишенце без да копират оригиналните опаковки на копираните парфюми и без да ти ги наливат на място.,,...все едно си купуваш друг парфюм само,4е с миризмата на оригинал и неговото име.....виж в цум..

# 14
  • Мнения: 1 179
Единствената що годе близка имитация на първо мирисане е на Davidoff Cool Water, но незнам нито каква е остатъчната миризма, нито колко е траен. Аз също предпочитам оригинала.

Общи условия

Активация на акаунт