Каква е тази болка....?

  • 952
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 167
Мами преди 10 дни  / родих нормално раждане/   и снощи за втори път ми се случи да изтърпя угасни болки за около 1 час, в областта на левия яйчник и по права линия навътре към ануса. Богата е много нетърпима хем те свива като при контракциите хем едни адски бодежи навътре. Възмогна ли е това да е от свиване  и спускане надолу на матката. Защо обаче ме боли все в ляво? Някой изпитвал ли е това?

Последна редакция: вт, 01 яну 2008, 15:16 от desiniko

# 1
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз имах болки особено като кърмех от контрахирането на матката. Но си бяха ниско долу. Не са били локализирани в ляво или дясно. Бяха прилично силни, в никакъв случай нетърпими. Добре е утре да звъннеш на гинеколога си и да го посетиш.

# 2
  • Мнения: 9 973
нормално или секцио си родила?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Не съм имала такива болки, но ако при теб продължават и те тревожат отиди на лекар за да се успокоиш.

# 4
  • Мнения: 867
В никакъв случай не е нормално това нещо. Иди веднага на лекар да не би да си получила някаква инфекция.

При кърмене в началото има болка, която е от свиването на матката. Но тя е като при мензис, в никой случай не е остра и силна и не е от едната страна.

# 5
  • Мнения: 434
Отиди на лекар,защото е възможно да си направила възпаление(аднексит или параметроаднексит)При всички положения не е нормално да имаш остри болки Naughty

# 6
  • София
  • Мнения: 663
отиди на лекар, дано не е инфекция #Crazy

# 7
  • Мнения: 1 674
отиди на лекар, дано не е инфекция #Crazy
Peace

# 8
  • Мнения: 117
Аз имах ужасни болки в областта на яйчниците. Също родих нормално. Даже се бях уплашила, понеже дори не можех да стана от леглото - толкова силни бяха болките. Но с времето отминаха. Мисля обаче да отида на гинеколог все пак, понеже не се знае...

Общи условия

Активация на акаунт