Къде на море с малки деца?

  • 4 803
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Ето какво ме вълнува от известно време насам: моля дайте идеи къде да заведа семейството си следващото лято. Много се притеснявам,че малката ще е само на годинка и ще й трябват по специални условия. Аз лично съм на мнение,че на хотел не е за малки деца. Предпочитам почивна станция или бунгала, така че дечковците да са през цялото време навън.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Какво им е на хотелите?Аз,смятам,че добър хотел е по-добър вариант!

# 2
  • Мнения: 2 000
Много рано още за морето бе. Чакай първо Новата година да посрещнем пък тогава ще мислим за морето  Laughing

# 3
Заповядайте в нашата къща в Балчик, в апартамент Бриз, има две стаи, баня ,кухня и санитарен възел,отделен вход с тераса и голяма градина с райграс и барбекю.Виж в сайта ми снимки и подробности:
www.balchikholidays.com
 Simple Smile

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Темата не е много за тука Thinking
За семейство с малко дете Албена Peace а какво му е на хотел newsm78

# 5
  • Мнения: 676
Какви бунгала - това си е мъка и без дете камо ли с дете - където и да е само да е хотел - ние ходим с малкия откакто беше на 8м. на почивка с него, сега е на 1г.3м. и ще ходим на планина.

# 6
  • Мнения: 43
Ние пропуснахме морето миналата година (бяхме на 27дена когато замина групара) но тази година сме решили да отидем.Какво като е с малко дете.Ще следя темата

# 7
  • Мнения: 2 821
Тя до лятото тази тема..я камилата, я камиларя Joy

# 8
  • Мнения: 9 973
всички са още новогодишно настроени Crazy

# 9
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Стана ми лятно от тази тема  Crazy

# 10
  • Мнения: 279
Поразрових се в нета и това открих за теб!
http://www.alexandertour.com/bg/hotel_category/id2/?city=271   ----това е къмпинг Каваци, има бунгала  както искаш Wink
 Ако искаш провери и за Веселие, в Приморско може да си наемете етаж от къща, в Созопол също......Просто се разрови в http://www.google.bg/
и ще намериш страшно много инфо! Успех!!!

Ехххх как ми се ходи и на мен на плаж, обожавам морето ......

# 11
  • София
  • Мнения: 4 397
За какво море говорите  Shocked ние тепърва тръгваме по ски курортите, до лятото има толкова много време  Peace
И защо да не става на Хотел, ние откакто се е родил синът ни само по хотели спим.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ако питате мен,най-добре е да си наемете частна виличка,някъде.Имат самостоятелно кухненско + стая+ баня с WC.Има страхотни и немного по-скъпи отколкото ще ти излезе на хотел.А много по-приятно.А ако се комбинирате и с друго семейство или приятели има и по-големички със самостоятелни басейни в двора.Има много такива в селцата до морето.
Ако искате обаче шумотевица и глъчка можете да отидете навсякъде на хотел.
Ние лятото бяхме си намерили страхотно местенце,жалко,че неможахме да отидем бяхме се уговори само мами с деца,но не се получи.Може би това лято живот и здраве ще го направим.

# 13
  • Мнения: 11 003
Хотел all inclusive или самостоятелна вила.

# 14
  • София
  • Мнения: 44 096
ние два пъти бяхме тук
http://www.morska-zvezda.hit.bg/
собствениците с радост приемат хора с дечица и почти ввсички бяха така...та някак никой не се печатляваше, че от някоя стая плаче някой.....
инеаме самостоятелна вила е перфектно....

Общи условия

Активация на акаунт