бомбичките по време на празниците...

  • 2 477
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
Мами, как се справяте с шума от тези бомбички, които хвърлят навън постоянно? Моето детенце е на 3 месеца и все се плаши от тях, особено, когато спи, а тук постоянно се хвърлят всякакви гърмящи, денонощно... Ужасно е наистина..А няма къде да се скрием...  ooooh!  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Малкият,когато беше колкото твоето детенце не реагираше много,много.Миналата година също.Но сега...вече разбира и наистина казва ,че се страхува. Thinking

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Никъде не може да се скриеш ... стоически ще изчакаме да приключи шумотевицата  Close

# 3
  • Мнения: 351
Моят син не се впечетлява,чак ме притеснява!Ама аз яко се дразня!  #2gunfire #2gunfire
Особенно когато разни хлапета хвърлят по десетина една след друга! #Cussing out

# 4
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Не се впечатлява изобщо

# 5
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Стряска се.Не ми се мисли като наближи 00 часа.

# 6
  • Враца
  • Мнения: 173
Ми ние сме почти на 5 месеца и като хвърлят докато спи, тя се стряска, разтваряйки ръчички и краченца. Много ми става жал, но няма какво да се направи. Sad

# 7
  • Мнения: 2 960
улучихте ми болната тема, Sick от доста време все за това си мисля Rolling Eyes.Дали ще може да спи нормално тази нощ ,та и ние да празнуваме като хората.Дано милото мамино бебе не се стряска Praynig.Ще видим как ще  мине и после ще споделя Peace

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Днес следобед го събудиха ... така детето ми никога не беше плакало, направо се дереше. Доста се изплаших, незнаех какво му е, боли ли го нещо, какво става? Чак като се поуспокои започна да повтаря "БУМ, БУМ".
Дано като заспи вечерта не се стряска от шума, защото и без това не спи спокойно от зъбки, само бомбички ни липсват.
Добре, че семейство "Коне" (съжелявам за грубият израз) които живеят над нас, днес не са тук...че като знам какви запои правят ми се стъжнява.

# 9
  • Мнения: 2 000
Нищо не можеш да направиш. Тук още от сутринта започнаха с гърмежите. Ама моите хич не се и стряскат - нито сега, нито като бяха бебета.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 745
Охо, при вас само от сутринта... при нас тренират от около месец.
На 1вата си НГ Дияна беше на 10 месеца. Не се впечатляваше толкова много. Проблема дойде на следващата НГ. Дребната и до сега мрази пиратки и всякакви гърмящи неща.

# 11
  • Мнения: 7 416
 Мразя ги!!! Close Close Close Гадните бомбички!

# 12
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Не мога да ги понасям, но тя пък много им се радва и започва толкова заразително да се смее.

# 13
  • Мнения: 2 100
Спомням си как и аз много се радвах на бомбичките и всичките там подобни до миналата година, когато ощя не бях мама и не им се сърдя на хората-забавляват се както и ние преди Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 4 397
Синът ми беше на 4м. на първата си Нова Година и я проспа като пън  Mr. Green
Сега ще чакам бебка как ще реагира, засега си спи ама в 12 ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт