Как успявате да изперете петната от сокове и пюрета?

  • 1 914
  • 39
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 627
Моля да споделите как успявате да изперете петната от сокове и пюрета по бебешките дрешки?

# 1
  • София
  • Мнения: 62 595
Нямах време да мисля за петната. Ако прахът в пералнята успее да се справи - добре, ако не се справи - пак добре.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Ами дъщеря ми сокове не е пила и не пие,а ако се изцапа с пюре то е било по лигава,така,че при нас проблем е нямало!

# 3
  • Мнения: 625
Аз ужано много държа на прането и полагах големи усилия докато изпера дрешките с петна.Имах един препарат специално за петна,не мога да си спомня сега точно името ,но беше някой си доктор.

# 4
  • Мнения: 11 003
Петната от пюре ако не се изперат с прах за пране, ги махам с Ace Oxy Color.

# 5
  • Мнения: 1 691
Натърквам със сапун за пране и заливам с вряла вода. Ако и тогава не се махне, примирявам се Simple Smile

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Натърквам с "Вениш",оставям да постои после изпирам дрешката.И тревата маха.  Peace

# 7
  • Мнения: 3 069
Единствено и само с ОМО!

# 8
  • Мнения: 5 940
не успявам

# 9
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Нямам проблеми с петна, но винаги когато детето се храни или пие нещо е с лигавче.
Освен това зависи от перилният препарат, пералнята и градусите на които переш.
Аз пера с течен Персил на 60 С

# 10
  • Мнения: 9 973
ние сме с лигавче,но като го махна и върне...........няма пране Naughty

# 11
  • София
  • Мнения: 663
с ариел на 60`, ако не стане с вениш или обезмаслител-страхотно изпира!!! Hug

# 12
  • Мнения: 5 026
Изпирала съм ги, след предварително натъркване с Апта. В Билла има един български препарат, Анита...премахва всякакви петна  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 320
Само с Вениш (прахообразен) за цветни дрехи. Накисвам за около час и после пъхам в пералнята като към прахта за пране, слагам още една-две лъжици от Вениша. Много съм доволна, ползвам го от както почнахме да се захранваме и до сега не ми е останал ликьосана дреха.

# 14
  • Мнения: 554
Пера веднага с топла вода и веро и после в пералянта, верото до сега ми смъква всичко, дори и моркова Peace

Общи условия

Активация на акаунт