Отговори
  • Мнения: 214
Здравейте момичета
не ми се иска да ви развалям празничното настроение но аз вече изпадам в паника малката ми госпожичка от три вечери насам ми отказва да яде преди лягане ай де време беше да се отбие мама не ми се искаше да е така...вчера се опитах да и дам и Ам но не си отвори устата дори да го опита отказва ми категорично да вечеря и не знам какво да правя дали на не и давам нищо между яденията или да я храня един час преди лягане както прави ме на обяд и ако така я храня какво да и давам...просто вече се паникьосвам и ако и таз вечер при опита ми да я нахраня преди лягане не се увенчае с успех хич не ми пука че утре е 1 ще звъна на педиатърката да я питам какво да правя...но все пак ви моля и вас за съвет

 

# 1
  • Мнения: 100
Ами така както си описала ситуацията надали някой ще може да ти отговори. Пиши колко е голямо детето, какво и по колко яде през деня. Също и колко часа спи  нощно време без да се храни. И не се шашкай толкова много. Весел празник!

# 2
  • Мнения: X
Първо се упокой, защото от опит- паниката пречи. Аз съм същата и направо изпада в ужас, като не мога да овладея ситуацията. Моето момче също отказва понякога гърдата, но това е след като съм му давала друга храна преди кърмене. Гушкам го и го нося из стаята и той засуква. Не мога много да помогна, защото не си написала колко е голяма, яде ли нещо друго. Ако не иска не я насилвай, успокой се, пък тя като е гладна ще си каже. Стискам палци и весел празник!

# 3
  • Мнения: 214
Ами вече сме на годинка и няколко дена ядеме почти всичко

# 4
  • Мнения: 90
Здравей!Една позната имаше същия проблем с АМ преди лягане.Отказваше да го пие и сега му дава кисело мляко с бисквити за вечеря.Трябваше все нещо да се измисли-иначе щеше да заспива без да е ял!

Общи условия

Активация на акаунт