Препоръки за педиатър в Ст.Загора.

  • 4 377
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Моля ви за такава препоръка.Ще съм благодарна.
Весело посрещане на новата година.

# 1
  • Мнения: 280
Много зависи за какво ти трябва лекар.За Джи Пи,при което да запишеш детето си,или за лечение на някакъв конкретен проблем.

# 2
  • Мнения: 31
Много зависи за какво ти трябва лекар.За Джи Пи,при което да запишеш детето си,или за лечение на някакъв конкретен проблем.
И за двете.Много боледуват / имам две деца-едното на 7г.,другото на 10м./.Все са болни.Каката е вече 14-ти ден на антибиотици.

# 3
  • Мнения: 71
Съжалявам, че толкова късно видях поста ти, надявам се не съм закъсняла много и информацията да ти е полезна. Бих ти препоръчала  д-р Соня Кайракова. Аз живея в София, но съм родена в Ст. Загора и родителите ми живеят там. Случи се така, че родих сина си там  Laughing Първите 4-5 месеца останах в Зарата и Соня беше лекар на малкия. Педиатър е,  прави домашни посещения, много е съвестна и внимателна. Познавам я и лично, но не я препоръчвам заради това (познавам и други лекари там) Има слава, че поставя много точни диагнози - нищо не и убягва. Само че не мога да ти дам точни координати, защото си премести кабинета newsm78. Но мога да попитам и пак ще пиша. До ден днешен (а не сме се виждали от години) - не се притеснявам да и се обадя по телефона да я питам за нещо. Също така малкия като е на гости на баба си в Ст.З. винаги разчитаме на нея и много пъти го е преглеждала докато е бил там без да прави никакъв проблем

# 4
  • Мнения: 280
Много труден е въпросът ти.Голямото ми дете беше пациент на Др.Коджейкова 2 години преди да я преместя при нашия личен лекар,който не е педиатър.Не боледува често и и се разминава лесно.Бях доволна от Др.Коджейкова,но пък докато бяхме при нея не се е разболявало детето.

Бебко е на 11 месеца и за разлика от кака си явно ще боледува по-често.Вече 3 пъти е пил АБ и прави спастични бронхити.Личния лекар се е видял в чудо с него.Сега съм решила да го водя при Др.Калчева .Две познати ми я похвалиха,тя е пулмолог и работи с деца.Ще видим какво ще ни посъветва.

В ЦСМП работи един педиатър,който също много харесвам-Др Чавдар Попов.

# 5
  • Мнения: 409
Съжалявам, че толкова късно видях поста ти, надявам се не съм закъсняла много и информацията да ти е полезна. Бих ти препоръчала  д-р Соня Кайракова. Аз живея в София, но съм родена в Ст. Загора и родителите ми живеят там. Случи се така, че родих сина си там  Laughing Първите 4-5 месеца останах в Зарата и Соня беше лекар на малкия. Педиатър е,  прави домашни посещения, много е съвестна и внимателна. Познавам я и лично, но не я препоръчвам заради това (познавам и други лекари там) Има слава, че поставя много точни диагнози - нищо не и убягва. Само че не мога да ти дам точни координати, защото си премести кабинета newsm78. Но мога да попитам и пак ще пиша. До ден днешен (а не сме се виждали от години) - не се притеснявам да и се обадя по телефона да я питам за нещо. Също така малкия като е на гости на баба си в Ст.З. винаги разчитаме на нея и много пъти го е преглеждала докато е бил там без да прави никакъв проблем
Напълно съм съгласна и двете ми деца са при нея от раждането.Ето и GSM 0888321856.
Успех в избора Peace

# 6
  • Мнения: 37
Моми4ета привет и от мен, живо се вълнувам и аз от педиатър в града,аз съм при д-р Шишманова, но имам извесни съображения да потърся и нещо друго.Ще се радвам ако ми дадете малко пове4е инфо за д-р Кайрякова, мога ли да запазвам предварително 4ас и къде се намира кабинетът й????Записах си мобилен ,който сте оставили...! Simple Smile
Ние сме на 2 мес и 1/2 и имам нужда от 4овек, който ще ме приеме с 4ас,а не да стоя на студа с редица майки,които просто се заси4ат за месе4ните консултации,това не го разбирам!Дано при тази педи не е така!!!!

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 16:34 от Galaxy_25

# 7
  • вкъщи
  • Мнения: 704
д-р кайрякова е много добра за джипи.В никаъв случай не ходи при брадова- абсолютна некадърница е

Общи условия

Активация на акаунт