Мнения за АПТАМИЛ 2

  • 2 407
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 354
Здравейте мами, по принцип сме на кърма ама тя свършва и трябва да давам адаптирано мляко, пратих мъжът ми до аптеката сега и той е купил  Аптами 2, по препоръка на фармацефтите, но се питам добро ли е как го понасят деца били на кърма, че преди месеци пак пробвахме на Милупа самоче миу миу, но синът ми не искаше и да го помирише, та ще съм благодарна за мнения и препоръки относно адап. млеката.

# 1
  • Мнения: 3 388
Аптамил е едно от най-добрите ам-доказано немско качество. Ние сега минаваме на двойката, беб го приема без проблем, дори рита с крачета от радост, когато види биберона  Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 68
И аз бях много доволна от Аптамил.Не сме имали проблем

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Аптамил е много хубаво мляко. За вкусът- никой не може да ти каже дали твоето бебе ще го хареса, повечето бебета го пият с удоволствие.

# 4
  • Мнения: 15 379
Аптамил е много хубаво мляко. За вкусът- никой не може да ти каже дали твоето бебе ще го хареса, повечето бебета го пият с удоволствие.
Peace

# 5
  • Мнения: 27 524
Аптамил е много хубаво мляко. Много често по-дълго кърмените деца не искат АМ отначалото, това е нормално, така че не купувайте всички млека, предлагани на пазара  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 757
и аз доскоро взимах аптамил,но сега аптамил 2 го развалиха бебето ми много го обичаше това мляко а новия аптамил не иска и да види,започва да плаче като го храня,и го смених.

Общи условия

Активация на акаунт