хълцането

  • 1 177
  • 25
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
как се справяте с хълцането

# 1
  • Мнения: 250
По-принцип си минава  само,иначе му давам да суче и спира веднага.При бебоците е често явление.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 658
ами като беше малка много хълацаше и не и минаваше от нищо. Даже започваше да плаче, толкова я дразнеше това хълцане. А имаше дни, в които хълцаше по половин час по няколко пъти на ден. Sad

# 3
  • Мнения: 2 000
С моето, или на децата? Нищо не правя. Чакам само да си отмине.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 262
чувала съм, че сукането/ даването на шише помагало... макар, че при нас няма никакъв ефект Crossing Arms
и ние много хълцукаме  ooooh!

# 5
  • Мнения: 237
Още и още дори да дам на Алекс вода не помага. Трябва да се нахълца поне 10 минути, за да има ефект Laughing

# 6
  • Мнения: 560
Никак,оставям я да си хълца.Една педи в МД ми обясни,че при кърмените бебета хълцането се дължи на факта,че рядко се случва да захапят зърното и да сучат без да го изпускат докато се няхранят.Обикновено им пада от устата многократно.

# 7
  • Мнения: 40
И аз чакам да си похълца и когато почва да реве от раздразнение й давам вода , иначе не я иска .
Но не винаги помага, общо взето се мъчим Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 2 131
Сега се сещам, че допреди 4-5 месеца Алекс като хълцаше /да, тогава хълцаше доста/ дори водичката не му помагаше. А освен това точно когато хълцаше почти винаги отказваше да пие. Сега пие и му помага.

# 9
  • Мнения: 9 973
бързо пиене на водичка и спира(ако е жаден)
иначе караме с часове така

# 10
  • Мнения: 5 940
Давам вода и понеже той мрази, леко се задавя от нея и хълцането спира. Звучи смешно, но е факт.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 020
Оставям я да се нахълца. Понякога като почне пак да суче и спира да хълца.

# 12
  • Мнения: 581
Оставяла сым го да си хылца. Виждам, че бебето ти е мыничко, аз на тази вызраст още не давах вода и така или иначе го чаках само да си спре, след 7 месец като пропи вода му давах.

# 13
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Никак. В първите няколко месеца от живота си, хълцаше по  40 мин  Shocked

# 14
  • Мнения: 864
Предлагам цица  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт