daite mi suvet... i poveche kuraj

  • 1 348
  • 6
  •   1
Отговори
Mili mami, i az iskam da sum mama Grinning
Pih pochti 4 godini regulon s malko po4ivka. Sprqh gi prez septemvri tazi godina. 2 meseca ne mi doide i ginekolog mi predizvika M s duphaston. Tochno kogato trqbva6e da e ovulaciqta mi prez sledvashtiq mesec zapo4na nqkakvo kurvene, koeto v nikakuv slu4ai ne prili4a6e na M - prosulji sedmica i sprq. I sega, kogato mi zakusnqva ve4e 5 dni pravq test i e otricatelen. Kakvo da mislq - dali onova kurvene e bilo M ili e zaradi duphastona? newsm78 Nqkoi imal li e takiva problemi zaradi protivoza4atu4ni?
Blagodarq  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 57
evinka не мога да ти кажа за хапчетата,но за теста нищо не се знае понякога хващат по късно,за да си по сигурна си направи кръвен той ще отчете стискам палци да е бебе Peace

# 2
  • Мнения: 330
По някога при силна овулация се получава кървене,но е нормално.След хапчета съм чувала,че се забременява лесно Peace
 Успех ти пожелавам Hug дано има радост Praynig

# 3
# 4
  • Мнения: 274
От Дуфастона е, не се притеснявай. След терапия дуфастон (и ако няма бременност) е нормално да има играене на цикъла и прокървяване извън нормалния цикъл, но ако е повече от 10 дни, потърси лекарско мнение.  Направи си още един тест, за да си сигурна, че няма евентуална бременност. Там вече нещата седят по друг начин...

# 5
# 6
zdravei eshi.ami neznam dli 6te te okoraga no imam po4ti sa6tiq problem az pih protivo za4ata4ni okolo 3 godini i gi sprqh i ne mi idva6e okolo 5 meseca.prez poslednite 2 meseca mi doide ako moga taka da go nareka te4e mi okolo 4 dena savsem malko no pove4e prili4a na mlqko s kakao ot kolkoto na menstruaciq.kakto i da e az seg sam v usa i ponege maika mi raboti v bolnica tam genikologa mi kaza da piq duffaston za normalizirane  sled 11 iq den ot menstruaciqta da piq za dve sedmici 2 pati po edno hap4e,tova 6tqlo da pomogne i po barzo da zabremeneq,neznam dali 6te pomogne 6toto nie ve4e probvame ot nqkolko meseca ama kakvoto stane.stiskam ti palci Hug :love:4aoooooooo 6te 4akam da mi pi6e6 kak varvqt ne6tatat pokrai teb

Общи условия

Активация на акаунт