pilates

  • 1 201
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте в петия месец съм и искам да започна да правя някаква гимнастика. Разбрах, че пилатес е най-подходяща и за физическото и за психическото състояние на майката. Също и за по-лесно раждане, защото има дихателни упражнения. Знаете ли някъде да се провеждат специализирани курсове?

# 1
  • Мнения: 636
Пиши от кой град си за да могат да те насочат мамите Hug

# 2
# 3
  • Мнения: 9 973
от опит казвам,че дишането няма да ти помогне(едва ли ще се сетиш на магарето),само разхоките действат-колкото повече-толкова по-добре Peace

# 4
  • Мнения: 1 197
аз играх йога за бременни,но честно казано не ми помогна много Mr. Green

# 5
  • Мнения: 9
на всиака бременност е различно Неси прави илюзии че ще бади поносимо

# 6
  • Мнения: 81
Аз търсех също пилатес за майка ми преди време защото имаше проблеми с кръста, но да ти кажа честно намерих може би само един фитнес който го прилага. Явно все още не е много популярна в Бг. И аз съм на мнение като другите мами, че едва ли ще ти помогне толкова  при раждането.  Rolling Eyes Даже имаше някаква дискусия във форума преди време дали ходенето, йогата и плуването спомагат за по-лесно раждане и мненията бяха доста противоречиви. Явно каквото и да правиш си е божа работа.

# 7
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Препоръчвам ти плуване или йога за бременни - но къде не знам.

# 8
  • Мнения: 14 471
има филмче йога за бременни, което може да изтеглиш от повечето отчетни теми.

# 9
  • Мнения: 351
http://www.yoga108.info/purna1.htm
Жената която води курса ми е приятелка и мога да ти кажа че е невероятен човек,задължително ще те зареди с положителна енергия! Peace
Но мисля че скоро ще има трето бебче и незнам как е курса,сигурно ще има замесник!Успех и приятно занимание! Grinning

# 10
  • Мнения: 65
Препоръчвам ти йога за бременни. Аз бях много доволна, а и майките, с които ходехме, също.
По принцип може още след 12г.с. В център "Съвременни родители"- Лозенец.-www.roditeli.info.com

# 11
  • Мнения: 159
http://www.pilatess.eu/about.htm    успех! лично аз предпочитам йога   Peace

# 12
  • Мнения: 454
Докато бях бременна ходех на водна гимнастика за бременни и йога. Водните упражнения ги прекратих, но за йогата съм твърдо убедена, че ще ти помогне да се чувстваш много добре.

# 13
  • Мнения: 922
И аз смятам да започна йога за бременни. Незнам колко ще ми помогне при раждането, но определено ще ми повдигне духа. Но колкото до курс, ще трябва да разчитам на мъжа ми  Wink

# 14
  • Мнения: 1 371
Разходките също много ще ти помогнат. Успех с пилатес!

Общи условия

Активация на акаунт