Въпрос за златото

  • 2 281
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте всички! Grinning

Миличкия ми реши да ми направи много хубав подарък, златен синджир и гривна за ръка. Да отбележа че досега не съм носила злато и не съм много в час с него. Въпроса ми е каква плетка да си избера, за да е подходяща за всякакви случаи и за ежедневието с детето и за по-специални случаи. Мъжа ми ми предлага да си взема по-стандартна плетка, но аз си харесах една на Булгари, много разчупена, с топчета. Вие какво ще ме посъветвате? Тя отговаря ли на това което питах по-горе, и мислите ли като мъжа ми че ще й мине бързо модата? Мерси Praynig

# 1
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Без да я видя ,едва ли мога да ти бъда полезна . Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 558
Само ти можеш да си решиш - вземи това, което ти харесва повече!

# 3
  • Мнения: 4 435
Аз лично не харесвам стандартните плетки.И със сигурност бих си взела това на Булгари,обичам по-различни и разчупени неща,обичам и топчета.Вземи това,което ти харесва на тебе.

# 4
  • Мнения: 205
...недей да мислиш за моди и за всякакви подобни неща...важното е какво на теб ти е взело погледа...защо пък да не си по- интересна от другите?...а пък и всяко нещо, което е свързано с теб, било то и материалните неща, би трябвало наистина да са свързани с теб и твоето АЗ...май много философски погледнах на нещата, но моя съвет е да си вземеш гривната с топчетата, ако си сигурна, че това е твоята гривна...Simple Smile...

# 5
Благодаря ви момичета! Hug

Зарадваха ме вашите мнения! Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 39 718
Не му мисли за моди, важното е да ти хареса, както написа една мама "да ти грабне окото". По-нестандартните неща са по-интересни.

# 7
Подкрепям момичетата  Peace

# 8
  • Мнения: 1 322
Аз имам такава гривна с топчета, по разчупена. Много е готина, но за по-специални случаи според мен не става. Аз лично с официална рокля не бих я сложила. Затова ако искаш нещо за всякакъв случай спри се на по изчистена.

# 9
  • Мнения: 757
и аз не харесвам стандартните плетки вземи си нещо по разчупено,щом няма камъчета не е много официално,така мисля аз.

# 10
  • Мнения: 1 712
Не му мисли за моди, важното е да ти хареса, както написа една мама "да ти грабне окото". По-нестандартните неща са по-интересни.
Peace

# 11
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Това, което на теб ти хареса!

# 12
  • Мнения: 117
    Разчупените  плетки  ,  които  визираш   обикновено  са  кухи  и  това  ги  прави  нестабилни  и  лесно  нараними.
За  ланец  става  но  за  гривна  не  ,  защото  лесто  се  получават  хлътнали  следи  по  елементите.

# 13
  • Мнения: 389
Не виждам, какъв е проблемът да си вземеш нещо, което ти харесва и е актуално. Като ти омръзне да го носиш, винаги можеш да си смениш бижутата с други, като си доплатиш за обработка!
А мен това, че синджирът или гривната са кухи не ме притеснява, и без това ми омръзва да ги нося, преди да съм ги изкривила! Но наистина кухите златни бижута май не подлежат на поправка, ако са изкривени!

# 14
  • Мнения: 1 322
За мен смяната на злато с доплащане на обработка е пълно кожодерство. Плащаш 50% от цената му и си даваш златото за без пари.

Общи условия

Активация на акаунт