Клатеща се играчка с монети?

  • 4 129
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
Скъпи мами, имате ли идея за тези големите играчки които се мърдат и се вкарва монета мисля 50 ст., детенцето сяда в нея.обикновенно ги има в моловете или в детските паркове.Та имате ли идея как се казват, искам да ги открия и да купя.

# 1
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Предполагам че на тях има тел. на фирмата която ги отдава под наем/мисля че са под наем, защото така е по интересно, като ти омръзне едната играчка, я сменяш с друга/, мога да попитам в кварталното магазинче за детски стоки/ако работят днес/ и ще ти пиша по късно.

# 2
  • Мнения: 1 520
Щях да ти предложа същото -  на някоя такава виж плочката с контакти.
Аз поне , като се замисля, винаги съм виждала да имат такива. Поне телефон и някакво име на фирма.
Там ще могат да те насочат, ако не пазят тайна.
Все си мисля, че наистина под наем ги отдават.

# 3
  • Мнения: 1 290
Тези в мола нямат плочка с контакти, а другаде в центъра не се сещам, ако някой случайно му попадне такава играчка ще съм безкрайно благодарна ако види телефон и ми го даде

# 4
  • Мнения: 847
Аз познавам един бг производител ,но визитката му остана в офиса...Прави Кон4е , и се слага 1лв...има и вносители на такива игри ,обикновенно са италиански ...незнам каква е процедурата за отдаване на наем при тях ,но и при тях се слага монета от 1лв....имат най -разли4ни модели.
На този тип забавления задължително има телефон,ако можеш да по4акаш до 3.01 и ще ти пусна координати на 4овека за кон4ето...ако ти е спешно виж в супер маркетите ,там също има ,и мисля 4е са на софийската фирма вносител ,а има и една която произвежда...

# 5
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Повечето са на някаква фирма "БЕЛИН" - 0887918959.

# 6
  • София
  • Мнения: 426
такива срещах в далавера.нет да предлагат но незнам как се казват

# 7
  • Мнения: 1 520
http://dalavera.net/read.php?1219,144705

Ето тук, сега разглеждах.

# 8
  • Мнения: 1 290
stranno che niama telefon na choveka,samo ime

# 9
  • Мнения: 1 520
Хм, странно. И аз сега забелязах.
Можеш да пишеш на сайта. Ако ти се занимава.

# 10
  • Мнения: 189
аз имам заведение и фирмата Белин ми предостави такива играчки освен че отдават под наем те и продават ( ако някой го интересуват условията може да му ги кажа ) , поне аз знам за две фирми освен Белин има и още една пловдивска на която играчките са с повдигащ се механизъм и се въртят също работят с левчета . мога да пусна снимка и телефони ако е нужно . преди около 2 месеца питах за цена на един самолет и ми поискаха 7000 евро втора ръка стори ми се много защото имам информациа че са около 3000 лева . Всички са внос от италия (поне тези )

# 11
  • Мнения: 3 457
отдават ги на 20% печалба за теб от оборота и ние сме питали Peace като ти се грижиш за съхранение,ток и т.н.

# 12
  • Мнения: 189
струва си

Общи условия

Активация на акаунт