Аптамил или Мулимил

  • 1 574
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 407
Мили мами ние сме на 5 навършени месеца и и от 2-я сме на аптамил без проблем, но от както го смениха ака много твърдо с извинение като барабонки ooooh!.Мислих си дали да не взема аптамил комфорт или миломил.преди бях чувала че миломила е за тъмни бебета но после разбрах че няма нищо подобно!!!Вие какво бихте ме посъветвали??? Thinking

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 23:40 от Vivi

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Миломил е за бебета , които са злояди и ядат по малко. По калорично е от аптамил.

# 2
  • Мнения: 5 940
Вече имам чувството, че някой си прави коледни шегички Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 6 011
Милумил е мляко с мирис на ванилия. Препоръчва се за злояди бебета, независимо от цвета на кожата.
Не е хубаво да се сменят млеката.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Няма нужда от смяна на млякото, не е добре за бебето. Но все пак, ако твърдо си решила по-добре аптамил комфорт. Милумил, както вече са ти писали няма да реши подобен проблем.

# 5
  • Мнения: 521
Ние имахме подобен проблем пиеше Аптамил но като го смениха започна да отказва да се храни и получи ужасен запек сменихме млякото на Милумил и сега си хапва без проблем и няма запек Simple Smile

# 6
Само да кажа, че Милумил е по-сладко, отколкото Аптамил. Затова им харесва повече.

# 7
  • Мнения: 45
А и освен това не е кой знае колко по-калорично от Аптамила. Разликата е 2 ккал/100мл готов разтвор при единицата. За двойката и тройката не съм правила сравнение.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Милумила е наистина по сладък с аромат на ванилия, мисля че е малко по гъсто млякото.

# 9
  • Мнения: 1 111
моят син също пиеше Аптамил 2,докато навърши 8 месеца и трябваше да преминем на Аптамил 3....С учудване установих,че Аптамил 3, който се пиеше от 8-я месец нататък го няма на пазара , а новият Аптамил 3 се пие от 12-я месец нататък...Не стига това,ама и цената е доста по-висока....Взех Милумил 3 и сега пие от него - нали са на една фирма
А защо е тази промяна в млякото Аптамил ? newsm78

# 10
  • Мнения: 508
А и освен това не е кой знае колко по-калорично от Аптамила. Разликата е 2 ккал/100мл готов разтвор при единицата. За двойката и тройката не съм правила сравнение.
Аз съм твърдо за милумил,а ванилия има само в 2-ката.И в 2-ката и в 3-ката разликата в калорийте е същата както при 1-чката.И СТИГА ВЕЧЕ - никъде на кутията не пише че е за злояди,малко по-сладко е наистина,но разликата почти не се усеща,и уж затова децата го харесват повече.

# 11
  • Мнения: 45
моят син също пиеше Аптамил 2,докато навърши 8 месеца и трябваше да преминем на Аптамил 3....С учудване установих,че Аптамил 3, който се пиеше от 8-я месец нататък го няма на пазара , а новият Аптамил 3 се пие от 12-я месец нататък...Не стига това,ама и цената е доста по-висока....Взех Милумил 3 и сега пие от него - нали са на една фирма
А защо е тази промяна в млякото Аптамил ? newsm78
Е, на Аптамил-а смениха концепцията и поне имат някакво основание за повишение на цената. Не казвам, че е обосновано, но ... при Милумил-а без каквито и да било подобрения (като по-хубавата кутийка с място за поставяне на лъжичката, както при Амтамил-а, например) вдигнаха цената ОТНОВО - вчера го видях от 22,26 до 22,90лв. Със сигурност някъде ще е и по-скъпо. Не разбирам защо.  Confused Thinking Сигурно пак някоя суша е захванала - нали това беше оправданието при последното увеличение.  Laughing ЧЕСТИТО УВЕЛИЧЕНИЕ ПО СЛУЧАЙ НОВАТА ГОДИНА, МИЛИ МАМИ!!!   bouquet

# 12
  • Мнения: 106
Ние сме на имунофортис, след като категорично ми отказа Милумила, за мое най-голямо учудване.
Бебетата си знаят - пробвай и виж кое ще му хареса на бебо.

# 13
  • Мнения: 757
досега бях много доволна от аптамила,но като го смениха малкия не иска да яде пищи и получи запек.и аз се чудя с какво мляко да го заменя мисля,че взема милулил да пробвам знам,че не е хубаво да се сменят често млеката но няма начин не иска да се храни.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 270
 Аз давам Милумил на моето бебе откакто спрях да я кърмя ( 2 мес.) и досега не сме имали никакъв проблем, ака по 2 пъти на ден.Взех мляко на Милупа по препоръка на приятелка, която даваше Аптамил, нейното бебе също нямаше запек.
 И аз чух, че Милумил е по- калорично, но пък моята бебка качва като по схема засега.

Общи условия

Активация на акаунт