Menoflavon - търся спешно - помогнете !

  • 2 039
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Мили мами ,   търся менофлавон! лекарство menoflavon® е показан при климактерични оплаквания у жени.
Не се внася то 3 месеца ! Майка ми се нуждае спешно! Ако имате и не го ползвате или знаете къде има останал в някоя аптека -  моля пишете мии!
Ако някъде във вашите аптеки продават - моля вземете го! Ще го платим ! пращане по куриер приемем за наша сметка и ще дам на куриера парите за лекарството! Ако е в София ще дойда да го взема!!!!
http://www.climacterium.com/bama/bul/bulletins/1_04/bull104_4.htm - това е обяснение за него!

Моля пишете ни -търсихме в много аптеки - свършил е !


Ако някой намери нека ми пише!!


Диди

# 1
  • Мнения: 37
това са телефоните на складовете на NATURPRODUKT:
1592София ,бул. Искърско шосе №12  тел:02/9791219, 9790875.
Пловдив, тел:032/623031, 628525.
Варна, тел:052/604164, 631749
Бургас,тел:056/815084, 836154
Дано да ти свършат работа,може би след празниците.Другият вариант е да си го поръчаш с някой познат, който пътува до Германия.
Но за там ще ти трябва рецепта.

# 2
Мили мами ,   търся менофлавон! лекарство menoflavon® е показан при климактерични оплаквания у жени.
Не се внася то 3 месеца ! Майка ми се нуждае спешно! Ако имате и не го ползвате или знаете къде има останал в някоя аптека -  моля пишете мии!
Ако някъде във вашите аптеки продават - моля вземете го! Ще го платим ! пращане по куриер приемем за наша сметка и ще дам на куриера парите за лекарството! Ако е в София ще дойда да го взема!!!!
http://www.climacterium.com/bama/bul/bulletins/1_04/bull104_4.htm - това е обяснение за него!

Моля пишете ни -търсихме в много аптеки - свършил е !
Здравей
пише ти Албена от Свищов
Аз взимах червена детелина в продължение на 6 месеца
доставяха ми го от Германия
Бих могла да попитам дали са съгласни да го изпратят и за теб


Ако някой намери нека ми пише!!


Диди

# 3
Здравейте,намерихте ли менофлавон?Мисля,че мога да Ви помогна.

# 4
  • Мнения: 110
Не можеш ли д да го замини някой негов заместител с подобно действие.

Общи условия

Активация на акаунт