Година на среброто....

  • 2 190
  • 20
  •   1
Отговори
  • варна
  • Мнения: 564
Тази година е година на среброто.То ще ни носи късмет,а какво да правим със златните си сватбени халки?
Една моя позната каза, че когато се е омъжвала оставила на свещенника да освети и сребърна халка

# 1
  • Мнения: 545
А какво ще стане ако не е осветена?
Аз пък си ги сменям най-редовно!

# 2
  • София
  • Мнения: 39 718
Ние си имаме само сребърни сватбени халки, но не са осветени. Не ми пречи. У нас само Дияна има злато, обици и кръстче (от кръщенето), но не ги носи, за да не ги затрие.

# 3
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
А какво ще стане ако изобщо не сложим златните си халки,а само среброто?!Аз например не си слагам златната халка,нося повече сребро,като слагам изобщо бижута,а мъжът ми си я е махнал откак беше сватбата и пак сме си щастливо  smile3503женени 10 г ,пу да не ни е уроки  newsm17

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не мога до нося сребро, имам алергия към всичко което не е злато Laughing

# 5
  • Варна
  • Мнения: 552
Аз няма да си сменя златните бижута със сребърни. Нямам такива, и не смятам да си купувам, само защото всички ще носят сребро.

# 6
  • Мнения: 685
Някой носят само златни халки, други само сребърни, а трети нищо!
Видът на метала едва ли прави по-щастлива връзката ни.
Всеки носи каквото харесва  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 622
Последните 5 - 6 години започнах да нося само сребро. Всичко златно прибрах и не ми и липсва  Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 15 913
Години наред майка ми и баща ми не си носеха халките, пречели, стягали ги  тн.  Бяха си щастливи заедно. Има някакво поверие, че високосна година се носи сребо, на който му харесва да носи.  Сега се замислям - имам абитурентка, ами на бала злато или сребро??? Не че няма на е една дискотека повече, но как ли ще са другите

# 9
Аз по принцип си нося само сребро.А халките ни са от бяло злато,така че си продължаваме постаро.

# 10
  • Мнения: 13
Някъде четах в нета,че тази високосна година не е на среброто,а точно обратното- на златото.Не съм точно сигурна......... може и да е добра реклама на някой златар. LaughingНо за мен определено не трябва да се вярва в суеверия,като петък 13, котка път ти минава и т.н.             
Аиша,а ти не го мисли,ние бяхме тази година и не избра нито едното от двата метала.Всичко зависи от тоалета.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Ми няма да носим халки Laughing.Ставаме пак моми. Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 2 967
Ми няма да носим халки Laughing.Ставаме пак моми. Joy


Ей, супер Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 2 079
Обичам повече среброто, въпреки многото ми златни накити и пръстени. Peace
Когато ситуацията изисква нося злато или сребро - в зависимост от тоалета, ситуацията, тежестта на събитието ...

# 14
  • София
  • Мнения: 39 718
Някъде четах в нета,че тази високосна година не е на среброто,а точно обратното- на златото.
Туй хич няма да ме накара да сложа злато Simple Smile Не го харесвам тоз метал. Май само веднъж носих златен пръстен, на бала, и то по настояване на мама.
Сега се замислям - имам абитурентка, ами на бала злато или сребро???
Каквото тя реши Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт