Новогодишен подарък за 15 годишен тинейджър

  • 5 511
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Моля ви, препоръчайте ми нещо наистина интересно за  50 максимум до 70лв, което да го впечетли и изненадата да бъде голяма.

# 1
  • София
  • Мнения: 15 999
Ако все още не са му купили последния Хари Потър.

# 2
  • Мнения: 118
Ако все още не са му купили последния Хари Потър.
А не,не купувай книги. Naughty Нито пъзели,химикалки,моливи,дрехи и ученически пособия. Stop Naughty Stop Момчетата биха се зарадвали на някоя компютърна игра,или на някаква техника,например. Peace

# 3
  • Мнения: 984
Аз бих подарила музика /DVD с концерт/ или ръчен часовник с мелодийки и компас.

В никакъв случай нещо свързано със секса /бельо, наръчници или друго подобно/ тази тема е табу за най-близките възрастни, които не могат да се нарекат "френдс" или "пич".

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ролери, кънки за лед, запиши го на курс по алпинизъм , пещери или нещо такова ... билети за концерт за любима група, татуировка , пари му дай .... зависи по какво си пада

# 5
  • Мнения: 201
Съдейки по големия ми син, който наскоро навърши 13г. и 15-годишния ми племенник - ipod, MP3 или MP4 плеър, хубави слушалки и всякакви други техники и са желан подарък. Но в крайна сметка зависи от интересите на детето.
Успех в избора!

# 6
Ами не знам... аз бих се зарадвал на техника или някоя интересна книжка, но аз не съм синът ти. Защо не споделиш интересите му?

# 7
  • Мнения: 2 584
а защо не го попиташ, аз се чудих какво да взема на сина и го питах, беше си харесал един парфюм и него му купих, не е изненада но поне е нещо което е искал и е много доволен

# 8
  • Мнения: 269
Микроскоп или телескоп, ако е любознателен и заинтригуван от света наоколо Wink
Моята племенница /12 год/ изпадна в див възторг от микроскопа, който й подарихме, а за 70 лева може да се купи наистина добър такъв Thinking

Общи условия

Активация на акаунт