Грамчета и сантиметри

  • 857
  • 17
  •   1
Отговори
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Да не пропусна да похваля и аз моето гардже!  Grinning Днес ставаме на два месеца и бяхме на консултация. Емата е вече 5,600 кг. и 59 см. (за сравнение - от родилния дом ни изписаха 2,900 и 50 см. ). Много съм горда с нея, пък и от себе си де!  Blush  Laughing Между другото, да се похваля и с цееели два месеца кърмене!  Grinning Не се смейте! За мен си е много, при условие, че синът ми го отбих на 45 дни, а този път като забременях, си бях казала - "с това дете - никакво кърмене!". Благодаря на всички за окуражаването и съветите!
Има и лошо - гърдите ми са огромни и хич не ги харесвам, а след кърмене дори се опитват да стигнат пъпа!  Imp  #Cussing out Килограми също не мога да свалям, а определено имам нужда! И също - пие ми се зверски вино и бира!  Imp
Иначе се кърмим абсолютно на поразия, когато бебка поиска, примирих се вече с този режим, или по-скоро с липсата на такъв...  Sad Нощем също се кърмим, но е по-лесно, защото татето ми я подава и я кърмя почти насън...
Ами това е от нас!  Wink

# 1
  • Мнения: 4 915
Радвам се за вас!  Grinning Поздравления за детенцето и за натрупания стаж в кърменето!  Grinning  Wink

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 085
абе...какво му е лошото да се пийне бира или вино? На мен дори ми казаха, че червено вино, шампанско или малцова бира(ненам какво е това, но е сладка на вкус) помагали за повече кърма и аз пия отвреме на време, като ми дойдат дните за цедене

# 3
  • Мнения: 6 243
БРАВО! БРАВО! БРАВО на най-големия скептик сред кърмачките  Grinning Все така да се хвалите след консултациите.
Цитат на: Зъхи
Има и лошо - гърдите ми са огромни и хич не ги харесвам ... Килограми също не мога да свалям, а определено имам нужда! И също - пие ми се зверски вино и бира!
След известно време кърмата се регулира и гърдите ти ще си намалят размера, ще можеш да носиш сутиените от преди бременността. За килограмите е малко божа работа, но и това се оправя. Нали знаеш - девет месеца дебелеене, девет месеца слабеене. За лятото ще си по-добре, споко!

# 4
  • Мнения: 7 106
Поздравления за добрите новини Grinning ! Малко неща могат да се сравнят с удовлетворението, което изпитваш, когато виждаш как расте и се развива това малко човече, благодарение на нещо уникално, което само ти можеш да му предложиш, нали  Wink . Нека все така папка, расте и да те радва, защото ти го заслужаваш напълно, тъй като успя да се пребориш с някои от предрасъдъците си Simple Smile  Grinning !

Килограмите не ги мисли сега - идва лято, а с него и огромен изобр от пресни плодове и зеленчуци. Ще наблегнем повече на черешките и шопската салата и ще стопим излишните мазнинки ( и аз съм бая за ремонт Laughing )

Биричка и винце по една чашка вечер след последното кърмене кой ти пречи да пийваш от време на време?

# 5
  • Мнения: 2 784
Блазя ви!!!!Направо се стряскам като чета тука за едни грамове...Ние сме още около 6(на последната консултация преди 2 седмици бяхме 5,900),а сме вече на 4месеца и половина.За сметка на това е 65 см.Педито ни казва да не се вторачвам в грамовете,че детето е добре,има си гривнички,бузки,а аз се утешавам,че ще е с тънка снага и зла като оса... Grinning
А на вас-пу да не ви е уроки!!!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 249
Страхотно, Зъхи!
Поздравления Grinning  Sunglasses !

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Браво, Зъхи! Направо се гордея с теб и Ема! Heart Eyes
За всичко друго - и аз като Сладка Хапка мисля Wink

# 8
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Shali
Биричка и винце по една чашка вечер след последното кърмене кой ти пречи да пийваш от време на време?


Там е работата - че ние последно кърмене нямаме!  Twisted Evil

# 9
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Мерси много, момичета!  Grinning Не съм мислила, че ще го кажа, но все пак - благодаря на всички, много сте мили и въпреки, че сте малко шантави на тема кърмене, сте готини!  Wink  Laughing

# 10
  • Мнения: 6 243
Цитат на: Зъхи
и въпреки, че сте малко шантави на тема кърмене ...
мале, ти ако знаеш на други теми каква съм луда жаба, ама нали е мамински форума, стискам зъби и не се издавам...

# 11
  • Мнения: 514
Зъхи, твоето гардже на 22.02 ли е родена? И моя Дани се появи тогава и днес правим 2 месеца. Току що се върнахме от ортопед доволни - развиваме се супер. На консултация ще ходим другата седмица и ми е много любопитно колко сме пораснали. Първия месец бяхме пораснали с осем см, т.е. бяхме станали 60 см и 5 кг (и аз да се похваля малко Laughing ).

# 12
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Страхотни постижения - браво и на теб,и на Емата Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 1 121
Леле и на мен как ми се пийва биричка! Толкова, че мъжът ми от време на време ми взима безалкохолна и си я пия направо от бутилката! Много ми е сладко! А снощи даже и 2 глътки нормална бира си позволих, ама знам ли и аз дали е правилно... Ако някой знае, моля, умолявам, нека каже...

# 14
  • София
  • Мнения: 1 121
Чак сега виждам темичката за бирата, извинете... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт