Чай от шипка

  • 1 310
  • 15
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Въпроса ми е чая от шипка запичащ или разхлабващ ефект има.Дребния е малко разхлабен и в аптеката ми казаха чай от шипка.Взех го ,но като се прибрах прочетох,че е за по-добра обмяна и не посмях да му го дам newsm78

# 1
  • Мнения: 3 146
Запичащ!!! Дай му!

# 2
  • Мнения: 100
Запича можеш да му дадеш спокойно Simple Smile

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Благодаря ви Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
Запича, педиатърката ми ми го е казвала.

# 5
  • Мнения: 75
Запича. Много добър ефект има, ако си направиш от този с целите шипки. Слагаш 150 гр  вода да заври и слагаш една супена лъжица шипки и ги натрушаваш. На дребни парченца. Слагаш ги във врящата вода и ври 10 минути. После слагаш капак отгоре и го оставаш да стой така 30 минути. Аз леко го послаждам после и така й го давам. Много съм доволна от този  чай. Дано ви помогне и на вас. Пропуснах да кажа че много цапа и после се пере много трудно Blush

# 6
  • Мнения: 553
Запича. Много добър ефект има, ако си направиш от този с целите шипки. Слагаш 150 гр  вода да заври и слагаш една супена лъжица шипки и ги натрушаваш. На дребни парченца. Слагаш ги във врящата вода и ври 10 минути. После слагаш капак отгоре и го оставаш да стой така 30 минути. Аз леко го послаждам после и така й го давам. Много съм доволна от този  чай. Дано ви помогне и на вас. Пропуснах да кажа че много цапа и после се пере много трудно Blush

аз накисвам целите шипки от вечерта и сутринта като ги кипна чаят става много по-гъст, напомня ошав, направо е непрозрачен. Така се извличат много по пълноценно полезните съставки и е по-приятен на вкус.
Пробвай го и така, ще ти хареса.

# 7
  • София
  • Мнения: 368
Определено е със стягащ ефект. Ще му помогне на детето.

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 199
Определено е със стягащ ефект. Ще му помогне на детето.

Така е. На моята й действа, когато я накарам да го пие  Confused

# 9
  • Мнения: 2 005
Разбира се , че е със стягащ ефект  Peace Не се притеснявай , можеш спокойно да го даваш  Hug

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Благодаря ви.Да,взех от целите шипки,за да съм сигурна че ще пие шипки.Направих му,но тоя път ще ви послучам съвета и ще ги натруша.

# 11
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Peace

# 12
  • Сливен
  • Мнения: 197
Само това давам на Гого когато има разтройство.Така че давай и не му мисли.

# 13
# 14
  • Мнения: 485
Запича - чаят от джоджен също

Общи условия

Активация на акаунт