Вредно ли е в 9ти месец да се използва крем депилатор?

  • 2 166
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
Аз откакто родих първото ми дете идеално си оправях краката сама със STREP ленти, понеже време за козметички нямам, но точно сега съм толкова тромава, че ще се озоря с тези ленти.
Затова мисля като наближи термина да действам еднократно по бързата процедура с депилатор, ама се чудя дали е удачно, нали все пак е някаква химия и чрез кожата влиза в кръвта.  newsm78

И ако може някоя добра марка да препоръчате  Smile

# 1
  • Мнения: 254
Аз ползвах преди да отида да раждам - все пак стои 10ина минути само, а бебето е достатъчно голямо и в плацента, но аз не съм и от най-паниращите се по принцип ( и коса боядисвах, и лак носех  Laughing). Марката не помня - май нещо българско беше на Регал.
Успех в по-важното след депилирането  Mr. Green!

# 2
  • Мнения: 4 668
Е , чак пък вредно  Rolling Eyes Я не се тормози с глупости и действай .
Аз съм най - доволна от TAKY за чувствителна кожа  Peace

# 3
  • Мнения: 5 940
Не се вманиачавай. Ползвай, след като така ти е по-лесно.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 740
Ползвам си през цялата бременност депилатоара на Вийт,не съм усетила да ми е навредил с нещо.

# 5
  • Мнения: 7 723
Не е вредно.

# 6
  • Мнения: 2 100
Не е вреден Simple Smile И аз ползвах на VEET Peace

# 7
  • Мнения: 129
ОК, мерси момичета!   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 368
И аз използвах крем депилатоар преди да отида да раждам.

# 9
  • Мнения: 4 451
Аз не съм ползвала, но няма никаква опасност да си ползваш. Peace

# 10
  • Мнения: 129
Уф, сега четох разни коментари из различни форуми за депилатоарите, и има доста оплаквания - например разранена, та дори изгоряла кожа, особено на по-деликатни места. (особено за VEET)

Само това ми липсва преди раждането ...

Както и да е, ще проучвам още, аз досега въобще не съм прибягвала до нещо различно от кола маска и епилатор, за това не съм много наясно с тези методи.

# 11
  • Мнения: 1 197
няма провлем според мен

# 12
  • Мнения: 872
Според мен няма никаква причина да не се използват.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 586
Не мисля, че е вредно, стига да понясяш миризмата. Някои миришат отвратително. Sick

# 14
  • Мнения: 922
Не смятам, че е вредно. Мен акушерката ме посаверва така и аз го ползвах точно преди да тръгна за болницата т.е. 2 часа преди да родя.

Общи условия

Активация на акаунт