отношенията между майка ви и мъжа ви ?

  • 4 296
  • 81
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
разбират ли се майка ви и мъжа ви, моите хора са все в конфликт и последния път беше много грозна ситуация, ако има някои с подобен проблем дайте съвет как да го оправя  Praynig че положението е плачевно

# 1
  • Мнения: 2 960
моите по принцип се разбират ,защото мъжът ми е търпелив и каквото му каже майка ми на криво от едното ухо влязло от другото излязло. Лошото е ,че  на моменти трябва да защитавам единият от другият и то като буфер или  като  hahaha "адвокат на дявола"...решението е ,че трябва да се намалят до минимум темите ,водещи до "размириците" ,ако такава тема изпъкне  на дневен ред ...веднага да се замаже , #2gunfire за да не настане армагедон....Ако обаче живеете заедно /ние сме си отделно/ нещата се усложнявт bowuu  и за там съвет нямам как да ти дам

# 2
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
не живеем заедно а с наште а с техните родители, то не че и аз се разбирам с тях идеално но се старая да не им обръщам внимание и съм по-дипломатична, за разлика от него той неможе да премълчава дето се вика "да си държи езика зад зъбите" и само ако го жегнат за нещо избухва

# 3
  • Мнения: 1 029
разбират се блестящо,даже толкова добре,4е ми се струва 4е не е 4ак толкова добре Laughing

# 4
  • Мнения: 1 896
Разбират се.
Всеки казва на другия това,което мисли в пав текст-майка ми се стреми да не поучава,а съпруга ми да не издребнява за дреболии.Никой не се цупи, не избухва или драматизира излишно.
Общуват нормално,като зрели хора,недуразумения по между им няма.
Мисля,че доста се харесват взаимно.

# 5
  • Мнения: 1 564
Ами мъжа ми и майка ми са в много добри отношения.Виждат се когато ние отиваме на гости или майка ми идват вкъщи.

# 6
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Ами мъжа ми и майка ми са в много добри отношения.Виждат се когато ние отиваме на гости или майка ми идват вкъщи.

и при нас е така

# 7
  • Мнения: 100
Разбират се идеално.
и аз мисля че темата не е за тук,а по-скоро за дом и семейство

# 8
  • София
  • Мнения: 6 011
Разбират се, досега не са имали открити конфликти.
Споко, темата скоро ще я преместят.

# 9
  • Мнения: 3 423
Голяма грешка е да си дишате въздуха с
родителите си. Оттам ви идват ядовете.
Айде, нова година - ново жилище!

Мъжът ми се разбира прекрасно с моите
родители, той говори български, те могат
неговия език, имат си и приказката, и всичко.
И най-вече, рядко се виждат.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 718
Моите са в перфектни отношения. Живеем сами. Мама беше на гости лятото за повече от месец. И го защитава таз жена ве. Аз се репча на мъж ми, мама ми се кара Simple Smile

# 11
  • Мнения: 6 607
В нормални отношения са. Една зодия са разбират се.Не мога да измисля причина поради ,която да се скарат или да влязат в конфликт.

# 12
  • Мнения: 223
Разбират се идеално и са си приятелчета.

Но ако бях в подобна ситуация никой от двамата нямаше да си позволява своеволия спрямо другия, защото думата ми се чува в това семейство и много ясно щяха да знаят моята позиция по въпроса. Щеше да ми е обидно първо мъжът ми да се държи зле с майка ми и второ майка ми да не уважава мъжа ми. Не бих оставила нещата така, защото единствената връзка по между им съм аз и ако ще турско да е, но подобна ситуация няма да търпя. В крайна сметка откриятият диалог винаги е от полза и след хаоса винаги идва ред.

# 13
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Ами чудесни,те рядко се виждат,мисля,че това е тайната  newsm78  bouquet

# 14
  • Мнения: 5 940
Разбират се перфектно, но те и двамата са толерантни и деликатни хора, не са като мен "право куме в очи", така че не мога да кажа дали моята преценка е 100 процента вярна. Според мен, ако темата е отправена към мъжете, отговорите за тъщите ще са подобни на отговорите за свекървите в бг мама.

Общи условия

Активация на акаунт