дете с дцп малката МИМИ

  • 1 724
  • 8
  •   1
Отговори
pi6e vi Geri i Mimi az sam ot kardjali no nie nyamame ni6to podxodya6to za tozi vid zabolyavane.iskam da opitam pri doktor 4avdarov kajete mi ne6to za nego povece  skapo li izliza lecenieto pri nego.Nqmam mnogo sredstva
no trqbva da opitam.

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Здравей,ggeorgieva,
Това е линка към болницата, може да се обадиш по телефона: http://www.cpcentresof-bg.com/bg/TheHospital/director.html , а това е темата, в която консултира д-р Чавдаров http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=19977.0 - виж последните страници.
А това е темата, в която майките на дечица с ДЦП споделяме проблемите и радостите си, заповядай при нас и ни пиши за детето си, за теб и за ежедневието си, ако желаеш  bouquet: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=218116.0

# 2
Благодаря,че ме поканих те.Мими вече е на 6 години.От 1.1месец сме започнали да е лекуваме.Всъщност тя е родена в 33седмица с тегло 1.500 била е в ковьоз.Но до 1.1 не можаха да разберат че и има нешто аз лично разбрах на 6 месец но лекарите казаха че и няма ништо по бавно ще се развива понеже е недоносена.Но когато вече порасна мен спря да ме удволетворява този отговор но не и даваха много живот но аз реших че ще тарся начин
и започна моята мъка дадоха ми адрес за пловдив и там като е видяха ми казаха че е касно но трябва да се лекува останахме в ВМОна рехабилитация след това наи много в момин проход в банкя направихме 5 операции в горна баня в момента даже е вав гипс и искам да идим при др Чавдаров незнам как е при него ако някои знае повече какво правят там нека ми пише има ли добри рехабилитатори и евентоално някакво име това е в општи линии за Мими а за мен какво работя в детска градина заради нея да може да се интегрира в обществото от 4 месеца сам в болничен заштото направихме 2 операции една след друга и сега ми спряха да ми изплаштат болничния заштото сам изразходвала дните може ли с нашта диагноза да ни поставят дни а не мислят колко пари варвят за такива деца а не забравям че имам и 13 годишен син които има и тои разходи не може ли да отпуштат повече средства за болните ни деца.Пишете ми и вие ако има вратички за каквото и да е относно мими заштото ние в карджали сме ужас за сега е това

# 3
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Защо се наложиха толкова много операции? Каква е формата на ДЦП на Мими?

# 4
dolna paraplegiya za6toto nyama6e razkrac skaseni axilezovi suxojiliya i slojixa i iskustveni inplanti za6toto zapocna mnogo na vatre da stapva i kostite da e bolyat pri vas kakvo e praveno i za6to

# 5
при кой лекар правихте операциите

# 6
Za6to pitate ima li znacenie newsm78 pri profesor v Gorna banya.Bie da nyamate takivi problemi.Ako mojete da kajite i drugade dobra rexabilitaciya za men 6e bade ot znacenie tarsya i razpitvam nai dobroto za mimi


# 7
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Има много голямо значение. Лично аз питам, защото съм решила да си подложа детето на операция (на 5,5г), по възможност само една. Засега най-големия проблем са скъсените ахилесови сухожилия, не знам какво друго ще е добре да се направи.Костите на едното стъпало са се изкривили, иначе си мисля, че не бих бързала. Промените започнаха да настъпват преди година и половина, не знам как ще е след още една или две. Мускулите заякнаха, но пък сухожилията се скъсиха. За рехабилитация не мога да помогна Sad Нашата невроложка е на мнение, че тази рехабилитация, която се предлага в центъра във ВМИ(Пловдив) не е подходяща за моето дете, предвид физическото й състояние и поведенческите й проблеми. В "Света София" има пътека за деца от провинцията , но през лятото. Обади ли се там?

# 8
Относно кой е оперира предпочитам по телефона ако искаш GSM да ти дам да ми се обадиш,а какъв е по точно проблема при вас .Като стъпва на пръсти ли го прави,коя ви е невроложката направихте ли консултация с травмотолог освен във ВМО къде другаде сте ходили защо да не е подходяща тази рехабилитация или,ако искаш да ти дам skype да си поговорим. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт