Русе 2008

  • 9 905
  • 291
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 406
нова тема  Laughing

# 1
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Весело посрещане на новата година!
Мисля, че за нашата темичка тази година беше хубава. Много бебета, много нещо  Mr. Green Дано следващата е още по-хубава  Hug

# 2
  • Мнения: 430
Здравейте момичета търся си сатенен панталон прав с камъни или др подобни нещица ако някой е виждал да сподели къде ?А и пиано детско със звуци на животни

# 3
  • Русе
  • Мнения: 278
Здравейте момичета търся си сатенен панталон прав с камъни или др подобни нещица ако някой е виждал да сподели къде ?А и пиано детско със звуци на животни
Пиано купих на племеника си от детска борса "Мечо пух" до университета, струваше около 20 лева.

# 4
  • Мнения: 5 577
деца мои, кой ми беше казал за шивач/ка добра в града?

става дума за следното - имам една пола, много си я харесвам, съвсем лесен модел, и непретенциозен плат. Искам да ми ушият като нея, но в друг цвят, такава от тези летните - парцалени.  Blush

искам някой да ме посъветва какъв плат да взема, и да ми я направи. някоя форумка не може ли да шие?  Grinning

# 5
  • Мнения: 4 406
мога, но за тебе, Вего, никога... депресираш ми с фините си размери

# 6
  • Мнения: 5 577
 Shocked аз да не знам, че можеш да шиеш?

ти я знаеш полата, онзи лятната, бяло и черно, дето висяха едни върви от нея - дадох сума ти пари.  Sick
но искам подобна сега, мъх.  Close

# 7
  • Мнения: 3 210
Весело посрещане на новата година!
Мисля, че за нашата темичка тази година беше хубава. Много бебета, много нещо  Mr. Green Дано следващата е още по-хубава  Hug

 Peace И още повече бебета  Grinning

# 8
  • Мнения: 4 406
Счетката ти беше казвала за една шивачка- на улицата, която води от пощата към кукления театър, всъщност е по- близо до театъра.

# 9
  • Мнения: 410
честита нова тема и само хубави новини в нея!весели празници на всички!!!!!!!!!

# 10
  • Мнения: 275
Ей, мацки, няма ли някоя срещичка да заформите по празниците, та да дойда и аз??? Как се натискам само ....  Hug  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 732
Shocked аз да не знам, че можеш да шиеш?

ти я знаеш полата, онзи лятната, бяло и черно, дето висяха едни върви от нея - дадох сума ти пари.  Sick
но искам подобна сега, мъх.  Close

Joy

# 12
  • Мнения: 1 059
Честита нова тема и весело посрещане на новата година

# 13
  • Мнения: 1 942
Айде вече не остана от старата година  Hug

# 14
  • Мнения: 5 577
детските градини попринцип (по закон) ли си имат лятото отпуска? затварят ги, така ли?

питам, защото се чудя да си вземам ли сега отпуската, че много студено, или да си пазя на лято?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт