От кога може да се повдига леко облегалката на количката?

  • 5 058
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 957
Синът ми скоро ще стане на 5 месеца и се ядосва, че не може да гледа какво става наоколо. От кога може да се повдига леко облегалката на количката?

# 1
  • Мнения: 3 157
Моето бебе е по-малко,но и аз вече се замислям-предполагам,че трябва да започне да сяда първо,за да не му изкриви гръбчето,но нека кажат и майките с по-големи бебета.

# 2
  • Мнения: 4 451
Мисля, че е достатъчно голям да му повдигнеш вече облегалката. А и детето само ти показва.

# 3
  • Мнения: 1 896
И аз около 5-я месец започнах да повдигам облегалката на количката,за да може да се оглежда,тъй като тогава синът ми започна да проявява интерес към случващото се наоколо .Не мисля,че има опастност от изкривяване на гръбчтто на тази възраст, все пак бебето ще е подпряно. Ако все пак се тревожиш може като начало да го повдигаш за по 10-на минутки и постепенно да увеличаваш интервала, докато се почувстваш по-уверена,а бебето укрепне още.

# 4
  • София
  • Мнения: 43 903
Можеш спокойно малко да го повдигнеш

# 5
  • Мнения: 5 940
Синът ми на три месеца и половина започна да се надига от количката с коремни преси. На четири си стоеше в полуизправено състояние и аз реших, че няма смисъл да мъча детето и повдигнах количката леко.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Може вече.И аз по това време я повдигнах.

# 7
  • Мнения: 4 546
ами прав е човекът  Grinning на нас ортопедът каза да го слагаме полулегнал в шезлонга и количката след навършени 4 месеца.  Grinning

# 8
  • Мнения: 10 982
Повдигнах облегалката, когато дъщеря ми беше на 5 месеца. Между 2-рия и 5-тия месец се возеше в кошницата за кола, прикрепена на шасито на количката, а там е хем легнала, хем повдигната.

# 9
  • Мнения: 2 131
Мисля, че можеш вече спокойно да повдигнеш облегалката с едно ниво  newsm10

# 10
  • Мнения: 351
Това ме интересуваше и мен....Моят син се надига непрестанно на коремни преси Laughing
Даже се ядосва и плаче че неможе да седне.Вдигам го в седнало положение като го държа от страни и той умира от кеф!
Дали не избързвам с това..? newsm78
А количката на следващата разходка ще я повдигна леко! Peace

# 11
  • Мнения: 1 586
Можеш спокойно да повдигнеш облегалката поне с една степен а когато започне да стои по-малко може да го пробваш и в седнало положение но мисля, че трябва да е поне на 6  Flutterмесеца!

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Аз и я повдигам вече ,иначе плаче че неможе да клюкари Mr. Green

# 13
  • Русе
  • Мнения: 2 354
на 4 мес й повдигах облегалката на 30' , на 5 - 45' и на 6 вече си седеше стабилно и я вдигах докрай

# 14
  • София
  • Мнения: 62 595
Когато започна да се сърди, да пъшка и да протестира, да се хваща за страничната част на количката и да се напъва да се изправя, ми стана ясно, че вече иска да гледа отвисоко. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт