Кус-кус на Плазмон

  • 6 137
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 241
Може ли няколко бързи въпросчета  Wink
 Arrow Давали ли сте го?
 Arrow Трябва ли да се пасира?
 Arrow С какво друго освен сирене мога да го правя за закуска?

# 1
  • Мнения: 5 713
Sorry, 4е ти се намесвам в темата, ама да питам къде го намери във Варна? По въпросите не мога да ти помогна.

# 2
  • Мнения: 1 289
По реда на въпросите: не съм го давала. Щом сме стигмнали до кус-кус, какво му е на Мелиса или Миско, освен че са по-евтини; не го пасирах изобщо, Ради си го дъвчеше, само го разварявах малко; давам го с краве обезсолено сирене, малко масло и захар. Другия вариант е с мляко. Детето си харесва кус-кус.

# 3
  • Мнения: 5 713
На Плазмон доколкото знам е безглутенов, аз тази разлика намирам. Но ако има и пшени4ен, а детето ве4е е захранено с глутенови храни, не виждам смисъл да се купува то4но тази марка.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 482
и аз сутринта си мислех от кога се дават макарони и-или кус-кус - дали трябва да се пасира и ей такива неща. мога ли да давам обикновените макаронени изделия, които се продават в магазините или има бебешки (освен Плазмон)...специални?

# 5
  • Мнения: 5 241
verri_77 на Депото на Колохозния го има струва около 4,50 лв.
Купих го защото се приготвя за 1-2 мин.  Wink

# 6
  • Мнения: 1 289
Цитат на: emi_bademi
и аз сутринта си мислех от кога се дават макарони и-или кус-кус - дали трябва да се пасира и ей такива неща. мога ли да давам обикновените макаронени изделия, които се продават в магазините или има бебешки (освен Плазмон)...специални?

Ами нашата педиатърка долу-горе на вашата възраст ми каза, че вече мога да давам кус-кус. Както съм писала по-горе, не съм го пасирала никога. Като го поразвариш и бебчо може да си го предъвква. Каза ми че мога да давам каквато марка си харесам. Аз избрах Мелиса и Миско, просто защото ги харесвам като макаронени изделия изобщо, освен това не са правени с яйце, а само с твърд пшеничен грис. Просто Ради направи обриви от жълтъка и затова избрах такива макарони. От известно време и давам и едни ситни звездички, пак на Миско, но ние имаме 8 зъба. Grinning Днес семейно закусвахме кус-кус.

# 7
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
давам кус-кус за закуска отдавна със сирене и малко масло.
най-обикновен, Спектър, български.

# 8
  • Мнения: 1 089
не знам дали става въпрос за същия кус-кус на Плазмон. оризов, безглутенов. за след 4 месец, а другия е пшеничен. тъй като още не съм давала глутеносъдържащи храни, ми се щеше да опитам оризовия. но разтворен във вода без нищо ми се струва доста безвкусен. ако сте давали от него моля кажете ми как го приготвяте за да бъде по-вкусен и за бебчовците

# 9
  • Мнения: 1 289
Сложи му малко захар, малко краве масло /ако вече си давала/ и обезсолено сирене. Сиренето, преди да го дам на Ради, го държа във вода 24 часа, че някои сирена са ужасно солени. Другия вариант като го свариш добави малко адаптирано мляко, от това което пие детето ти.

# 10
  • Мнения: 5 577
А какво ви е мнението за бишкотите мами?
Днес купих, без опътване са, продавачката каза че се слагат във всякаква течност. Аз опитах в бананов сок.
Вие как сте давали на бебовчите да ги папкат?
За да не пускам отделна тема питам тук.

# 11
  • Мнения: 5 241
Аз отдавна слагам от бишкотите на Плазмон в млякото му (вечер)и в плодово пюре също  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 577
Пак имам въпросче... Embarassed
колко бишкотки слагате на едно хапване?
не са ли сладки за преди лягане?

# 13
  • Мнения: 5 622
Момичета и аз искам да питам нещо,но измествам малко темата,за да не пускам нова-а какво сирене ползвате?Педиатърката каза да правя вече попара,но аз не знам какво сирене да използвам.Помогнете,моля!

Забравих да кажа за бишкотите-аз слагам по една за сега.МИсля,че и по две може,ако прецениш,че дечко се буди от глад вечер.
Иначе за кус-кус не знам нищо.Габи е на 7 месеца,може да му е рано и за това да не е споменала педиатърката му.

# 14
  • Мнения: 5 241
Бубе сиренето може да е всякакво стига да е изкиснато предварително във вода  Simple Smile Също така можеш да даваш на Габи и кус-кус(на Плазмон е за след 4 месец),нали вече ходите на кухня  Wink  

Аз съм слагала между 1-4 бишкоти зависи колко е гладен  Wink

Общи условия

Активация на акаунт