Изпръхнали бузки

  • 1 377
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 155
Здравейте мами, Чесита Коледа на всички, здраве, щастие и любов. От както,  стана студено на вън, бузките на дъщеря ми са изпръхнали. Взех и кремче на Бюбхен за студено време и като излизаме на вън ги мажа. Само, че бузките не се оправят и вкъщи продължават да се й изпръхнали, мажем ги с кремче пак на Бюбхен непрекъснато, но резултата е 0. Препоръчайте ми други кремчета, моля! Praynig

# 1
  • Мнения: 1 586
Аз го мажа с крамчето на Sanosan,пак е немско със млечни протеини и зехтин,ползвала съм и други продукти на тази марка и съм много доволна!Ако искаш пробвай и ти! Flutter

# 2
  • Мнения: 872
И аз ползвам на Бюбхен крема против лошо време и не съм доволна,същата работа както при теб.Тялото й мажа с олио на Джонсън, но кожата й е много суха. Не знам с какво да го сменя,мисля да взема мляко някакво

# 3
  • Мнения: 1 371
Пробвай кремчето за студено време на Мустела.

# 4
  • Мнения: 5 940
Ние имаме същия проблем. Ползвам крем на Мустела, временно се оправиха, днес пак са изпръхнали. Студеното време, комбинирано с непрекъснатото лигавене, заради зъби , прави нещата доста сложни. Аз също не знам какво да правя...

# 5
  • Мнения: 5 140
А може и да прави алергична реакция от студа.
Зачервяват ли се бузките, като сте вече в къщи на топло?

# 6
  • Мнения: 5 103
Мажа с крем , оправя се.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 546
А може и да прави алергична реакция от студа.
Зачервяват ли се бузките, като сте вече в къщи на топло?
Добър въпрос.  Peace Ако е така значи е студува алергия. На мустела има специални продукти за тези проблеми. Синът ми е вече по-голям но и при него тук в по-студените дни се появи. Аз използвам на Клоран масажното масло за тяло и сега и бузите му мажа при всяко излизане и нещата се пооправиха. Peace Между другото няколко дни му давах и противоалергични капки и за 3 дена се оправиха нещата. Като се прибереше от студа бузите му ставаха на лилави петна направо. Shocked

# 8
  • Мнения: 5 140
А може и да прави алергична реакция от студа.
Зачервяват ли се бузките, като сте вече в къщи на топло?
Добър въпрос.  Peace Ако е така значи е студува алергия. На мустела има специални продукти за тези проблеми. Синът ми е вече по-голям но и при него тук в по-студените дни се появи. Аз използвам на Клоран масажното масло за тяло и сега и бузите му мажа при всяко излизане и нещата се пооправиха. Peace Между другото няколко дни му давах и противоалергични капки и за 3 дена се оправиха нещата. Като се прибереше от студа бузите му ставаха на лилави петна направо. Shocked

Имам една позната с такава алергия и знам, че е ужасно.
Но смятам, че ако се хване овреме и се лекува ще се оправи, както при вас.   Peace

# 9
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз съм ползвала колд крема на Клоран. Страхотен е. Изобщо само тази козметика ползвам. Опитайте с него.

# 10
  • Мнения: 814
Cold cream на Mustela - ние сме с чувствителна към атопична кожа и му действа много добре

# 11
  • Мнения: 1 155
Намазвам ги, преди да излеземе, като се прибереме са малко червени и изпръхнали......не се бях сетила, че може да е студова алергия newsm78

# 12
  • Мнения: 506
Аз го мажа с крем на Клоран против студено време и вятър.Доволна съм.Ако пропусна да го намажа и кожата му като се приберем е зачервена,суха и на петна.

# 13
  • София
  • Мнения: 9 846
Пробвай кремчето за студено време на Мустела.
PeaceДечицата ми вече не са бебета,но още го ползвам.С това кремче им се оправиха бузките след безрезултатно ползване на други мазила.

# 14
  • Мнения: 814
Колд крема на Мустела Peace.

Общи условия

Активация на акаунт