Захар във водата

  • 4 238
  • 122
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Мами, кажете по колко захар слагате във водата на бебоците си и до кой месец? Аз слагат вече от почти месец по-малко захар - на 150 мл една чаена лъжичка без връх. Последният път забравих да питам педиатърктъ до кога да слагам захар във водата и сега се чудя до кого ще я караме така.  chef

# 1
  • Мнения: 4 496
Въобще не съм слагала захар във водата. Педиатърката ми каза така.

# 2
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
на 200мл. - 1ч.л. (без връхче)
И аз се записвам за следене на темата.

# 3
  • Мнения: 520
Не съм слагала и не слагам захар във водата!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Не съм слагала захар във водата.

# 5
  • Мнения: 46 488
Не съм давала вода по това време.

Захар не слагам в нищо.

# 6
  • Мнения: 2 652
Ей, ама тея педиатри ... нямам думи! Как ще слагаш захар на бебето изобщо - бялата отрова я наричат!

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Вода моя пропи към годинката. Но захар не съм слагала и няма и да сложа...това са излишни глупости за мен.

# 8
  • Мнения: 1 371
Аз слагах в началото, после постепенно я махнах до към 2-3 месец. Ама много малко - на 200 мл около малка чаена лъжичка, без връх.

# 9
  • Мнения: 23
Брей, значи да я спирам и аз - ще започна с постепенно намаляне като в 200 мл ще слогом 1 чаена лъжица без връх и после ще я спра направо.
Благодаря ви за съветите.

# 10
  • Мнения: 1 155
Не слагам захар във водата. Захарта НЕ препоръчителна до 1 годинка.

# 11
  • Мнения: 1 104
Никога не съм слагала захар.

# 12
  • Мнения: 1 586
Хриси беше на фототерапия в болницата като се роди заради по-сериозна жълтеница и като го изписаха ми казаха да му дам две банки глюкоза и след това около месец пиеше водата със захар след това спрях да му слагам.Мисля,че е по-добре вече да не му даваш! Flutter

# 13
  • Мнения: 545
Никога не съм слагала захар във водата,нито сега в пюретата! Peace

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Никога не съм слагала захар.


и аз  Peace

Общи условия

Активация на акаунт