Знаете ли нещо за БДС и дозировката ма АМ?

  • 513
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 480
Мой приятел, който твърди, че е в нещата ми казва, че според Българския Държавен стандарт, дозировката на АМ не съотвествала на действителността и едва ли не ние си храним бебетата с повече от необходимото, т. е слага се повече сухо вещество! Нищо повече не пожела да ми каже, каза ми да се поинересувам и да прочета?!? Е това направо ме изуми и съответо го попитах как така, нали производителя е написал как се приготвя, а той ми отговори лаконично, прочети и ще разбереш и за това питам , някой да знае нещо по въпроса?

# 1
  • София
  • Мнения: 663
заинтригува ме, ще следя темата newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 15 215
Може и да има някъде някой БДС за дозировката на АМ  newsm78 .
Така или иначе, от години БДС вече не са задължителни.

# 3
  • Мнения: 480
Виви, Благодаря! Не го знаех това.

# 4
# 5
  • Мнения: 117
Може и да има някъде някой БДС за дозировката на АМ  newsm78 .
Така или иначе, от години БДС вече не са задължителни.

Това е лудост. БДС стандарти много отдавна няма. България е в ЕС и са валидни всички европейски стандарти. Така, че този твой познат, който "твърди, че е в нещата" нещо се е пообъркал. А дори и да има българско АМ, а аз поне за такова не знам, то също трябва да се произвежда по европейските стандарти, както и между впрочем всички храни за бебета и малки деца.

# 6
  • Мнения: 46 477
Нека ти даде източника си  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 508
И аз не вярвам на такива глупости,нали вече всичко е по-европейски стандарт?Пък и ми писна с тези глупусти че едно време както са ни хранили било много добре,а сега с тези новите методи децата ставали злояди #Crazy Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 4 586
Интересно... Н е съм чувала такова нещо. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт