Високи левкоцити в урината при 3годишно дете

  • 13 943
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163
Рали е на почти три годинки. Сега има лека хрема ама като пиша се стиска и ми казва, че и пари. Днеска и пуснах урина оказа се, че левкоцитите са 25-30 които били над нормата. Сега почвам да и давам зинат. Та искам да знам имали и други мами на които децата им са били в това положение. С какво се лекувах те? Има ли нещо страшно в цялата тая история. Ох вече съм много притеснена................

# 1
Щом сте взели мерки на време,всичко ще се оправи.Zinata е добьр антибиотик за уро-инфекции.Бьрзо оздравяване.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 100
явно има възпаление, левкоцитите са много завишени,  а и сигурен показател е това, че има парене при пишкане
ще се оправи от антибиотика и не забравяй течностите, както и топли дрешки
успех Peace

# 3
  • Мнения: 3 116
Мими, сигурна ли си че пробата не е замърсена  newsm78 Аз бях с 10 левкоцита и с ужасен цистит пък 25-30 са страшно много  ooooh!

Пусни една стерилна урина преди да започнете антибиотика, с антибиограма  Thinking Така като излязат резултатите ще разберете дали антибиотика ще подейства  newsm78

# 4
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Високите левкоцити обикновено са признак за възпалителен процес. Освен антибиотика е хубаво, както те е посъветвала и Marleen да обличаш топли дрешки, чорапогащник под панталончето, хубаво загащено детенце и т.н. Бързо оздравяване!

# 5
  • Мнения: 1 163
Леле вече съм много притеснена. Отказва ми да пие антибиотика като го види и повръща. Сега и назначиха суметролин и утре ще нося пак стерилна урина.  Cry Cry Cry Cry Cry

# 6
  • Мнения: 1 163
Говорих и с лабораторията където и давам урината. Те са на мнение, че е възможно да не съм взела стерилна урина от там да идват тия отклонения. Така че ще нося утре наново. мале как се докарах ме на нова година точно..........................................................

# 7
  • Мнения: 3 116
С дъщеря ми имах този проблем със замърсената проба и ето какво направих. Промивах три пъти с калиев перманганат разтворен до леко розов разтвор, два пъти предишния ден и един път преди да взема урината. Директно я чаках да пишка в шишенце за стерилна урина. И изведнъж пробата излезе тотално различна. Така че пробвай така. Питай в аптеката за промивка с калиев перманганат и потърси шишенца за стерилна урина  Hug

P.S. Зината като антибиотик много малко деца го приемат, повечето го повръщат  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт