Кожата на корема.....

  • 742
  • 8
  •   1
Отговори
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Колко време след раждането кожата на корема ви се стегна?
Корема ми се прибра отдавна, възвърнах си и килограмите от преди да забременея, но корема ми е отпуснат и леко набръчкан Sad
П.П. Знам, че при всеки е различно, но все пак newsm78

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Упражнения ! Започни с упражнения коремни преси основно.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
 newsm78
Ами определено при всеки е различно. На мен пък кожата въобще не ми се е отпускала. Прибра се корема и всичко си е както преди.

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Упражнения ! Започни с упражнения коремни преси основно.
започнах ги, дано скоро има ефект Praynig

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
аа,не става бързо
иска се постоянство!
След второто ми раждане коремът ми изглеждаше супер гнусно...но с редовни упражнения след 3 месеца нямаше и помен от онова гадно сбръчкано желе.След още 3 месеца си върнах и плочките на корема.Но се иска упоритост.Имай предвид оставиш ли го така ...ще става все по-зле.
Пожелавам ти успех! Peace

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
гадно сбръчкано желе.
много точно описание Peace
Мерси kloie  Hug

# 6
  • Мнения: 3 069
Това е до тип кожа на всеки човек.
Най-вероятно си свалила много набързо килограмите, само така се получава това набръчкване.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Моят корем се прибра и стана такъв, какъвто си беше някъде към края на третия месец. Не съм правила никакви упражнения, защото знам, че в началото не е желателно, а и покрай бебчо нямах много време за това. Килограмите ги свалих постепенно и неусетно и може би затова нямам твоя проблем с отпуснатата кожа. Дано упражненията ти помогнат  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 609
Аз си свалих 10 от 13 кг на 40-ия ден и кожата ми ужасно се сбръчка.Уж правих упражнения/не много редовно Embarassed/,но още не ми е съвсем като преди,а съм родила преди 1 и 1/2 год.Затова послушай мамите-имаш -нямаш време--УПРАЖНЕНИЯ

Общи условия

Активация на акаунт