Не ходете за нищо на света в къща за гости ПРИ КМЕТА в с.Мийковци!!

  • 5 651
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Ужасно място с три пъти по ужасно обслужване. Платихме ужасно много пари за коледна почивка а насреща не получихме нищо - тоест не нищо мръсни чаршафи с жълти петна Shocked  Shocked#Cussing out, студени кебапчета,студена вода и температура от 3 да 3 градуса в стаята. Направо съм бясна.. #2gunfire #2gunfire
Персонала беше супер нелюбезен и даже казаха че не ги интерисува защото и те не вземали заплати и без това щели да напускат... Собственика едно дебело кюфте с някяква ултра смешна брада се правеше на голям бизнесмен и каза: Какво искате тука е планина да ви готвим деликатеси и да свети от чистота и да е топло като в тризвезден хотел ли??? Shocked Shocked и "Абе не ме интерисува вие сте си платили..." А и снимките в интернет въобще не са това което е в действителност. Оф бясна съм и не защото платихме една торба пари а в замяна не получихме нищо а защото ми провалиха коледата.... Cry Cry Cry
Извинявайте че съм толкова бясна но исках да си изплача мъката пред някой...

# 1
  • Мнения: 1 432
Няма да ходим !!! съжалявам за това ,което ви се е случило  Confused

# 2
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Мариянка, сигурна ли си че "При Кмета"  сте ходили. Ние ходим в годината по няколко пъти там и сме много доволни. Собственикът изобщо не е "дебело кюфте с брада", а младо момче на 30годи, казва се Иво, а приятелката му Ади. Там няма обслужващ персонал, а си готвиш сам, къщата е централно парно, има камина, и агрегат ако спре тока. Винаги е било  много топло дори в най-адската зима. А отношението им към гостите е повече от превъзходно.
Без да се засягаш, съжалявам за провалената ви Коледа, но да не би да грешиш нещо.  Още веднъж нищо лично  bouquet
Това ли е къщата?
http://www.bgglobe.net/index.php?l=0&s=-134
http://images22.snimka.bg/004799361-thumb.jpg
а това е собственика на къщата.

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 15:02 от milenazd

# 3
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Ходейки по такива обекти, опитът ми е показал, че винаги трябва да се  носи в багажа и една печка-духалка; оказва се, че никога не е излишна  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 829
Ходейки по такива обекти, опитът ми е показал, че винаги трябва да се  носи в багажа и една печка-духалка; оказва се, че никога не е излишна  Mr. Green


вярно е това Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 655
Ходейки по такива обекти, опитът ми е показал, че винаги трябва да се  носи в багажа и една печка-духалка; оказва се, че никога не е излишна  Mr. Green
И ние винаги така правим, та даже носим две духалки една за стаята на детето и една за нашата стая.

# 6
  • Мнения: 11 747
За тази къща не знам, ама съм била в друга подобна и повече не ми се ходи по такива къщи.

До къщата нямаше асфалтов път и собственика щеше да ни чака да товари на джип багажа.Джип не видяхме, носихме си го сами на ръце - 1-2км беше разстоянието.
Къщата щеше да е отоплена, но като пристигнахме се оказа, че камина не беше палена, нито включван електроуред от миналата година. Отидоха 5-6 часа, че и повече докато се стопли механата и спалните, а до тогава - 'Нали имате топли дрехи?' - беше репликата на собственика.

Уж имаше коне за яздене, ама се оказа че са само кобили и то бременни в момента.Щяхме и моторна шейна да караме, но тя беше зазимена и покрита с найлон и не ни беше предоставена за ползване.
И т.н. и т.н.

По-добре в 3* хотел или в къщи! Стига експерименти!

А, забравих - завивките бяха недостатъчно и то на този кучи студ.Оттогава си ходим в колата с една резервна завивка... Tired

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Ние септември месец ходихме в Багалевци, в една къща и останахме много доволни. Домакините бяха много рюбезни и тая жена беше направо душичка. Готвеше ни квото си поискаме. Може и 10 вечерта да е, но като й кажем, че ни се яде еди кво си и тя веднага ставаше без никакви проблеми да ни сготви. А готвеше превъзходно. Самата къща беше долу-горе добре. Кофти беше само, че на две от стаите се падаше обща баня и тоалетна, но като цяло беше ОК. Между другото тогава се чудехме дали да не отидем "При кмета" в Мийковци, но избрахме Багалевци  Peace

# 8
  • Мнения: 824
Дали наистина става въпрос за същата къща ShockedИ ние сме ходили ''При кмета''-по горе са показани снимки-останахме много доволни,беше топло и чисто Thinking

# 9
  • Мнения: 4 668
Аз за това по такъв тип къщи и по разни села не ходя  Confused не знам какво да очаквам .
Обичам си проверените хотели  Grinning
Съжалявам за неприятното преживяване !

# 10
  • Варна
  • Мнения: 815
Точно При Кмета не съм ходила, но преди години съм ходила в село Мийковци и само хубави спомени съм запазила там. На една от снимките по-горе видях един мъж да държи един кон (ама как го описах само) и ми се стори, че той е кмета на селото още от онези години. Някой да знае дали съм права. Познавам го лично, но в последствие загубихме връзка и не сме се чували отдавна. Да не би той да е собсвеника newsm78 За При Кмета съм чувала добри отзиви от познати.

# 11
  • Мнения: 824
да, той е собственика

# 12
  • Варна
  • Мнения: 815
да, той е собственика
Благодаря  Peace

# 13
  • Мнения: 1 404
Изумена съм да прочета това,ходили сме там няколко пъти и навсякъде свети от чистота,а къщата е много топла,защото е с парно,дограмата е нова и не духа от никъде.Собственикът наистина е млад и се каза Ивайло,няма брада и не прилича на кюфте,ама никак даже.Доколкото знам в момента Мийковци е с кметица,нейният мъж също дава стаи под наем и по мое мнение там е ужасно,да не би да сте ходили там и да сте се объркали?

# 14
  • Мнения: 3 447
Мда, авторката оплю къщата, но така и не се върна да уточни дали става дума за същата къща.

Общи условия

Активация на акаунт