Егати Коледата.

  • 4 909
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 217
Здравейте хора,честити ви празници.
Вчера изкарах егати странната Коледа.
Сложих детето да спи,после се загледахме с таткото в Шрек.
И то стана 10.Таткото си направи пуканки,сипа си бира и пак пред телевизора.
Аз се помотах,изпуших една цигара и ......... си легнах.
Не направихме трапеза,не хапнахме,не пийнахме,не си подарихме подаръци. ooooh!
Все едно нямаше празник.
Това ми се случва за първи път.

# 1
  • Мнения: 1 413
Може би сте много уморени и това ви е било начинът да се отпуснете и да си почивател Нищонеправенето е много добро от време на време. Ако сте се чувствали спокойни и ви е било добре нямо проблем. Като порасне малкият човек пак ще наберете скорост.

# 2
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За Коледната трапеза кой трябва да е инициатора както за приготвяне на ястията,така и за подреждането?

# 3
  • Мнения: 4 965
Е, никой от двамата ли не каза нещо? Не планирахте ли да празнувате? А Бъдни вечер правихте ли? Странно ми е. Не си ли говорихте преди това за празника?
Да не сте скарани???

# 4
  • Мнения: 1 217
Бъдни вечер си отпразнувахме както трябва.
Не сме се карали.
Говорихме точно за това,че не празнуваме.
Беше една нормална и обикновена вечер.

# 5
  • Мнения: 764
Е,голяма работа,догодина ..... Sunglasses

# 6
  • Мнения: 4 965
...Говорихме точно за това,че не празнуваме.
Беше една нормална и обикновена вечер.

Е, ако и двамата сте доволни, не виждам проблем.

# 7
  • Мнения: 9 990
Еми хубу-за утеха да ти кажа ние как я прекарахме.По лекари с детето.След заплаха от прием в болница се съгласих на спешно венозно урбазон.На прибиране към нас минахме през макдоналдс и вечеряхме в колата.По-леко стана ли ти? Wink

# 8
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аз пък на моменти си мечтая за точно такова прекарване на празниците. Нещо взе да ми писва от непрекъсната върволица хора в къщи...

# 9
аз си мисля  такава  да ни е нова година и какво от това   поне ще си починем Embarassed

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
И ние като пененлопа - снощи малкото започна да повръща, цяла нощ дежуряхме, днес вече е с разтройство .... Не съм се замислила за празника дори ...

# 11
  • Мнения: 587
Да се присъединя и аз. Бяхме в роднини, на 70 км от Варна."  Изведнъж "им излезе ангажимент и ни оставиха сами на Бъдни вечер. На Коледа по обяд пътувахме в поледица и мъгла до Варна и се прибрахме. Нямахме  нищо специално за ядене и бяхме като утрепани. На всичко отгоре и дъщеря ми получи повръщане и разтройство ooooh!

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Ние седнахме нормално за празника с мъж ми и майка ми.Не беше много хубаво-просто сякаш едни обикновен ден Confused

# 13
Не всеки ден е Коледа все пак newsm78

# 14
  • Мнения: 9 990
Е и?На всяка цена ли трябва да е трапеза и прочее? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт