Отново кърмачка

  • 969
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 278
Ето, че пак се отдадох на магията "кърмене", след няколко месеца прекъсване по технически причини  Wink.
Малкият Борис засука 15 минутки след раждането си. Веднага след като излезе от мен ми го поставиха на гърдите. Чувството беше невероятно. След това за мъничко го взеха, измиха, претеглиха и облякоха пред мен, и веднага ми го върнаха. Прекарахме цели два часа заедно преди да си отидем в стаята. През тези два часа си папкахме и спинкахме заедно, приятно уморени от голямото преживяване - раждането.
Сега се борим дружно с препълнените цици. Борисчо + лецитинче + едно, две изцеждания с помпата на ден ми вършат прекрасна работа засега. Това ми е най-лесното справяне с този проблем от трите пъти, благодарение на новите неща, които научих в този форум. Благодаря ви!

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
Деметра, радвам се за теб! След страхотния ти разказ за раждането, този постинг е чудесно продължение  Heart Eyes

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Ей, страхотна новина, точно днес си мислех за теб, дали си родила...пак съм изпуснала, дайте линк към разказа или кажете къде да го прочета.
Много се радвам за теб, да сте живи, и здрави ти и всичките "мъже" около теб

# 3
  • Мнения: 4 242
Чудесно!
Само такива неща да се чуват!

# 4
  • Мнения: 1 278
Цитат на: Jade
дайте линк към разказа или кажете къде да го прочета


Ето тук можеш да прочетеш за големите ни преживявания  Wink  Laughing  Laughing

# 5
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И аз се бях сетила скоро,че трябва да сте се родили вече Grinning
Добре дошъл на този свят на малкия Борис,welcome back на теб и все така леко и успешно да се гледате,че да ти остава малко време и тук да те виждаме Wink

# 6
  • Мнения: 8 450
Браво!Желая ти успешно кърмене и незабравими мигове с бебчо!  love001   love001   love001

# 7
  • Мнения: 3 161
Хей, Деметра, и от нас ЧЕСТИТО! People Angel  People Angel  People Angel
Много се радвам за теб и също се чудех как ли си устискала, докато се върне мъжът ти, че да те закара до тази болница на 150 км. Но явно си е струвало. Позволих си да копирам малка част от разказа ти за раждането, защото е страхотен и на всекиго пожелавам подобно преживяване (и на себе си също: много ми липсва това усещане при първтоо раждане):

Цитат
Най-хубавото от всичко обаче беше моментът, в който милото ми детенце излезе от мен и веднага го сложиха на гърдите ми. Бях се отпуснала във водата, а детето ми - върху мен. Никога няма да забравя този миг. Миг на сладка победа и за двама ни, сладка победа след дълга и продължителна борба.


Бъдете всички живи, здрави и много щастиливи!

# 8
  • Мнения: 1 586
Честито връщане към магията накърменето!:) Какво хубаво раждане си имала, кога ли и у нас ще е възможно това...
А въпросът с релактацията как се развива?

# 9
  • Мнения: 6 243
Поздравления за новата придобивка  Wink , Деметра!!! Да сте живи и здрави. Невероятен е разказът за ражданетона Борис.

# 10
  • Мнения: 7 106
Мила Деметра,
искам първо да ти честитя бебче Борис, тъй като съм пропуснала темата ти. Разказът за раждането му е невероятен! Пожелавам здраве и щастие на цялото ти гляяяямо семейство и приятно и дълго "омагьосване"  Wink .

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Честито бебенце!Живи и здрави и успех в магията Stuck Out Tongue

# 12
  • Мнения: 790
Честит син! Да сте много здрави и щастливи!
Не бях прочела историята на раждането - добре че сега го направих. Страхотно си описала всичко. Хареса ми това с "лудата бугарка". Невероятен дух имаш. Късмет във всичко!

# 13
  • Мнения: 3 777
Дълго и напоително кърмене Simple Smile
Целувки за Борис

# 14
  • Варна
  • Мнения: 632
Ееееххххх Деметрааа какъв разказ самооо Cry  Grinning Малко ми напомни моето раждане-много болезнено,ама много.Но твоят разказ ме разплака. Наслаждавай се на прекрасното човече Борис и бъди винаги обгърната с много любов.
(То не е по темата ама не се сдържах)

Общи условия

Активация на акаунт